Diablo 2: Resurrected na nowym zwiastunie prezentującym możliwości barbarzyńcy

Mikołaj Ciesielski
2021/08/30 21:35
0
0

Odświeżona wersja kultowej produkcji Blizzarda zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

Diablo 2: Resurrected na nowym zwiastunie prezentującym możliwości barbarzyńcy

Premiera Diablo 2: Resurrected zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym miesiącu gracze będą mieli okazję zagrać w odświeżoną wersję kultowej produkcji Blizzarda. Nic więc dziwnego, że deweloperzy postanowili na dobre rozpocząć promocję tytułu i opublikowali dziś nowy zwiastun gry, który skupia się na klasie barbarzyńcy. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

W materiale nie brakuje oczywiście fragmentów rozgrywki, które pozwalają nam sprawdzić, jak Diablo 2: Resurrected prezentuje się na niecały miesiąc przed premierą. Dzięki trailerowi możemy również przyjrzeć się możliwościom wspomnianej klasy postaci. Możemy się również spodziewać, że w nadchodzących dniach twórcy opublikują kolejne materiały, które będą skupiać się na pozostałych bohaterach. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie wrócić w przyszłym miesiącu do Diablo 2.

Warto wspomnieć, że w tym miesiącu gracze mieli okazję sprawdzić odświeżoną wersję kultowej produkcji Blizzarda za sprawą testów beta. Niestety wielu użytkowników wyrażało zaniepokojenie obecnym stanem gry, a osoby korzystające ze sprzętów Sony i Microsoftu wskazywały, że konsolowa wersja Diablo 2: Resurrected jest pozbawiona niektórych funkcji, takich jak czat czy lobby.

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 2: Resurrected zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Premiera 23 września bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z minimalnymi oraz rekomendowanymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!