Nowy survival niczym połączenie Frostpunk i STALKER. Zapowiedź mroźnego Permafrost

Patrycja Pietrowska
2024/05/22 11:45
0
0

Niebezpieczna podróż z psim towarzyszem.

W ostatnim czasie ukazało się sporo interesujących informacji dotyczących gier z gatunku survivalu – w maju mieliśmy między innymi testy Soulmask, w kwietniu The Planet Crafter ukazało się w wersji 1.0, a polski reprezentant gatunku, Serum, otrzymał datę premiery. Tym razem pojawiły się wieści dla miłośników produkcji takich jak Frostpunk czy STALKER. Permafrost zabierze bowiem graczy do mroźnego, postapokaliptycznego świata.

Nowy survival niczym połączenie Frostpunk i STALKER. Zapowiedź mroźnego Permafrost

Zapowiedź Permafrost – survivalu w postapokaliptycznym, mroźnym świecie

Entuzjaści zimowych klimatów mogą zwrócić uwagę na zapowiedź nowej gry survivalowej od wydawcy Toplitz Productions. Permafrost łączy w sobie elementy Frostpunk i STALKER, zapewniając trudne do przetrwania warunki w zimowym, postapokaliptycznym otoczeniu. W świecie produkcji nastąpił upadek cywilizacji, a gracze będą musieli zdobywać cenne zasoby i poradzić sobie z dokuczliwym mrozem.

Permafrost pozwoli wytwarzać narzędzia niezbędne do przetrwania. Zainteresowani będą musieli również odpowiednio zarządzać zgromadzonymi zasobami i budować schronienie. Dodatkowo gracze będą podejmować trudne decyzje wiążące się z dylematami moralnymi. Nie zabraknie też walki na śmierć i życie.

GramTV przedstawia:

Gra zaoferuje wieloosobowy tryb współpracy. Ponadto towarzyszyć nam będzie wierny pies, który dzięki „doskonałemu węchowi i orientacji w terenie” ostrzeże przed niebezpieczeństwem. Zwierzę będzie również pomagać nam w transporcie ekwipunku.

Wybierz się w trudną podróż, której celem jest przetrwanie wiecznej zimy. Poluj, zbieraj zasoby do budowy i korzystaj z survivalowej mechaniki, aby przeżyć w bezlitosnym terenie. Zawieraj sojusze albo zdominuj niedobitki ludzkości w otwartym świecie tej mroźnej sagi. – głosi opis gry.

Dokładna data premiery Permafrost pozostaje na ten moment tajemnicą. Wiemy natomiast, że produkcja ma zadebiutować w 2025 roku na komputerach osobistych. Tytuł możemy już dodać do listy życzeń na platformie Steam.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!