Świetnie oceniany survival debiutuje w pełnej wersji. The Planet Crafter opuszcza wczesny dostęp

Patrycja Pietrowska
2024/04/10 15:40
0
0

Produkcja z masą nowości w wersji 1.0.

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o dacie premiery pełnej wersji The Planet Crafter. Tymczasem rewelacyjnie oceniany, kosmiczny survival właśnie dzisiaj opuszcza fazę wczesnego dostępu. Wraz z debiutem wersji 1.0 gracze mogą liczyć na masę nowości.

Świetnie oceniany survival debiutuje w pełnej wersji. The Planet Crafter opuszcza wczesny dostęp

The Planet Crafter – premiera wersji 1.0

Miłośnicy survivali mogą mieć powody do zadowolenia. Świetnie oceniany The Planet Crafter opuszcza dziś wczesny dostęp i wraz z tym wydarzeniem doczeka się masy nowości. Na graczy czekają między innymi różnorodne gatunki zwierząt, trzy biomy, a także zupełnie nowa historia, muzyka czy animacje.

Ponadto do gry trafi nowy tryb wieloosobowy dla maksymalnie 10 graczy. Deweloperzy zadbali również o ulepszenia w zakresie jakości życia (Quality of Life). Nie poznaliśmy niestety dokładnej godziny premiery wersji 1.0.

Przetrwanie w kosmosie, terraformacyjna gra craftingowa w otwartym świecie. Przekształć ekosystem wrogiej planety, aby ludzie mogli na niej żyć. Przetrwaj, zbieraj, buduj swoją bazę, a następnie twórz tlen, ciepło i ciśnienie, aby stworzyć zupełnie nową biosferę. – czytamy w opisie gry na Steamie.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypominamy, że The Planet Crafter dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych. Tytuł świetnie przyjął się na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu i aktualnie może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami – aż 96% z ponad 25 tysięcy ocen zachwala grę.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!