Nowe fragmenty rozgrywki z Boundary. Zobaczcie gameplay z kosmicznej strzelanki

Mikołaj Ciesielski
2021/06/17 10:50

Studio Surgical Scalpels przypomina graczom o swojej produkcji.

Nowe fragmenty rozgrywki z Boundary. Zobaczcie gameplay z kosmicznej strzelanki

Boundary, czyli taktyczna strzelanka osadzona w kosmosie, którą zapowiedziano w lipcu 2019 roku, doczekała się kolejnych fragmentów rozgrywki. Deweloperzy ze studia Surgical Scalpels opublikowali nowy gameplay trailer, który prezentuje m.in. system personalizacji broni oraz postaci. Ponadto na materiale możemy zobaczyć również rywalizację w klasycznym drużynowym deathmatchu. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Według zapowiedzi Boundary ma być taktyczną pierwszoosobową strzelanką nastawioną na dynamiczne starcia multiplayer. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie sześć różnorodnych klas. Użytkownicy będą mogli również personalizować i modyfikować uzbrojenie oraz amunicję. Ponadto rozgrywka ma być urozmaicona za sprawą kilku modeli jetpacków, które umożliwią błyskawiczne manewrowanie w próżni.

Deweloperzy nadal nie ujawnili dokładnej daty premiery swojej produkcji. Na końcu materiału pojawiła się jedynie informacja, że Boundary ma zadebiutować „wkrótce. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami tytuł w pierwszej kolejności ma trafić na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4. Później gra ma być również dostępna na pozostałych platformach. Zainteresowani mogą zgłosić się do testów beta pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!