Nowe zdjęcia z planu Thor: Love and Thunder. Pierwsze spojrzenie na antagonistę

Radosław Krajewski
2021/08/04 13:35
0
0

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu czwartej części Thora, na której pojawił się Christian Bale jako główny antagonista filmu.

Ekipa Thor: Love and Thunder powróciła na plan filmu, aby nakręcić dodatkowe sceny. Dokrętki są normalnym procesem produkcyjnym, dlatego też nie dziwi, że po dwóch miesiącach aktorzy ponownie zameldowali się na planie. Marvel wciąż nie rozpoczął promocji swojego nadchodzącego filmu i po skończeniu głównych zdjęć mieliśmy jedynie okazję zobaczyć oficjalne grafiki, które znajdowały się na gadżetach otrzymanych przez ekipę filmu. Na jednej z koszulek znajdował się Thor z kurtką bez rękawów oraz ze swoim Stormbreakerem. Druga przyniosła nam pierwsze spojrzenie na Walkirię oraz Jane w swoich nowych superbohaterskich kostiumach. Tym razem w sieci pojawiła się nowa porcja zdjęć z produkcji, która po raz pierwszy ukazuje głównego złoczyńcę filmu, czyli Gorra the God Butchera granego przez Christiana Bale’a.Nowe zdjęcia z planu Thor: Love and Thunder. Pierwsze spojrzenie na antagonistęJego biały, pozbawiony jakichkolwiek innych barw strój oraz charakteryzacja mogą dziwić, ale najwidoczniej twórcy zdecydowali się na ten zabieg, aby łatwiej było im dopracować wygląd antagonisty w postprodukcji. Przypomnijmy, że Gorr the God Butcher jest niezwykle potężną postacią zdolną do manipulowania ciemnością, tworząc z niej broń, skrzydła, a nawet żywe istotny. Złoczyńca od tysięcy lat mierzy się z Thorem, po drodze zabijając innych bogów, stając się jeszcze silniejszym. Poniżej znajdziecie wszystkie nowe zdjęcia z Thor: Love and Thunder.

W obsadzie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson, Russella Crowe’a oraz Natalie Portman, która powróci do serii po kilkuletniej przerwie. W rolę głównego antagonisty wcieli się Christian Bale. Premierę filmu zaplanowano na 6 maja 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!