Session: Skate Sim – deskorolkowy symulator z dokładną datą premiery

DK
2022/05/31 19:20

Gra zapewni realistyczny model jazdy dzięki systemowi dual stick controls.

Session: Skate Sim to tytuł o jeździe na deskorolce, o którym słyszymy już od dłuższego czasu – grę zapowiedziano w 2018. Rok później dzieło Crea-ture Studios trafiło do early access i tak sobie w nim przebywało, ale teraz ma już go opuścić. Zgodnie z oficjalnymi ogłoszeniami, ostateczna wersja Skate Sim pojawi się na półkach sklepowych 22 września 2022.

Session: Skate Sim – deskorolkowy symulator z dokładną datą premiery

Producent gry Jeffery Spicer napisał na Steamie:

Do wszystkich z Was, którzy czekali na ogłoszenie daty debiutu pełnej wersji gry... Nadszedł czas. Jesteśmy gotowi, by opuścić wczesny dostęp i czym prędzej ruszyć z ostatecznym wydaniem – 22 września 2022!

GramTV przedstawia:

To ogłoszenie dotyczy na pewno wersji pecetowej. Tytuł ma ukazać się też na PlayStation 4 i PlayStation 5, ale nie wiadomo, czy nie nastąpi to trochę później niż w przypadku wydania blaszakowego.

Session: Skate Sim ma zapewnić realistyczny model jazdy na deskorolce. Pomoże w tym system dual stick controls, w którym każdy z drążków będzie odpowiadał za sterowanie jedną ze stóp postaci. Spróbujemy okiełznać drążki, symulując przenoszenie ciężaru z nogi na nogę – tak, jak przy jeździe na prawdziwej desce.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!