Nowe logo The Marvels. Gwiazda filmu ujawnia połączone emblematy bohaterek

Radosław Krajewski
2021/12/11 16:00

Brie Larson podzieliła się nowym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć połączone loga trzech superbohaterek, które pojawią się w filmie.

Nowe logo The Marvels. Gwiazda filmu ujawnia połączone emblematy bohaterekNa początku 2023 roku doczekamy się premiery drugiej części przygód Kapitan Marvel. Będzie to jednak szczególna produkcja, gdyż oprócz potężnej superbohaterki, w filmie pojawi się Monica Rambeau, którą znamy z pierwszego filmu oraz serialu WandaVision, a także Ms. Marvel, która z kolei wcześniej zadebiutuje we własnej produkcji dla Disney+. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu, na których pojawia się ostatnia z bohaterek w nowym stroju, który nie przypadł do gustu fanom. Tym razem nową fotografią podzieliła się gwiazda widowiska, Brie Larson, która pokazała emblemat z połączonym logiem wszystkich trzech superbohaterek. Zdjęcie zobaczycie poniżej.

Reżyserką filmu jest Nia DaCosta, która ostatnio dała poznać się szerokiej publiczności nową odsłoną horroru Candyman. W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Velanni (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

GramTV przedstawia:

The Marvel zadebiutuje w kinach 17 lutego 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
Headbangerr
Gramowicz
12/12/2021 14:22
Karanthir666 napisał:

Coś czuję, że ten "film" będzie mega feministyczny. 

Coś czujesz? Ja mam pewność xD Disney + Marvel + Brie Larson aż krzyczy: "Giń, biały, uprzywilejowany samcu!"

strannik
Gramowicz
11/12/2021 21:39
Karanthir666 napisał:

Coś czuję, że ten "film" będzie mega feministyczny. Tym bardziej, że reżyserka nie ma szczególnie dużego dorobku. A Candyman jest lewicowym filmem aż do bólu.

Jak coraz większa część filmów i seriali, w których bohater jest kobietą i najlepiej czarną czy azjatką, a najgorsze typy to biali mężczyźni.

Karanthir666
Gramowicz
11/12/2021 18:02

Coś czuję, że ten "film" będzie mega feministyczny. Tym bardziej, że reżyserka nie ma szczególnie dużego dorobku. A Candyman jest lewicowym filmem aż do bólu.