Pierwsze zdjęcia z The Marvels. Fani niezadowoleni nowym kostiumem bohaterki

Radosław Krajewski
2021/11/27 13:30

Wraz z końcem zdjęć do drugiej części Kapitan Marvel pojawiły się zdjęcia z planu produkcji, w tym z aktorką w swoim nowym kostiumie.

Kilka dni temu zakończyły się prace na planie The Marvels, czyli drugiej części Kapitan Marvel. Podczas kilkumiesięcznej produkcji nie pojawiły się żadne wycieki, aż do teraz, kiedy w sieci możemy zobaczyć kilka zdjęć wprost z planu filmu. Możemy na nich zobaczyć kilka budynków pewnego miasta, które sądząc po architekturze, znajduje się na obcej planecie, na której będzie się toczyć akcja filmu. Jedna z fotografii prezentuje Iman Velanni, wcielającą się w Kamelę Khan, znaną lepiej jako Ms. Marvel. Niedługo później do sieci trafiło kolejne zdjęcie, pokazujące bohaterkę z nieco lepszej perspektywy. Fani szybko dostrzegli, że twórcy zmienili kostium postaci, który nie przypadł im do gustu.Pierwsze zdjęcia z The Marvels. Fani niezadowoleni nowym kostiumem bohaterkiMs. Marvel już w przyszłym roku zadebiutuje w swojej własnej serialowej produkcji. Podczas Disney Plus Day, studio zaprezentowało pierwsze fragmenty z serialu, które prezentowały tytułową bohaterkę. Również wcześniejsze oficjalne grafiki pokazywały, że Ms. Marvel otrzyma strój, który będzie podobny do komiksowego odpowiednika. W The Marvels bohaterka otrzyma nowy kostium, który dla wielu fanów MCU nie wygląda zbyt duże. Narzekają głównie na zbyt liczne wzory umieszczone na stroju, szczególnie na rękawach. Wszystkie zdjęcia z The Marvels zobaczcie poniżej.

Reżyserką filmu jest Nia DaCosta, która ostatnio dała poznać się szerokiej publiczności nową odsłoną horroru Candyman. W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Velanni (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

GramTV przedstawia:

The Marvel zadebiutuje w kinach 17 lutego 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Gotenssjgoddark
Gramowicz
27/11/2021 15:21

Ja nic nie mam do tego kostiumu  więc nie wiem co za kolesie oburzyli sie