Nowa figurka Lady Dimitrescu z RE Village zachwyca rozmiarem i budzi grozę ceną

Mikołaj Ciesielski
2022/07/09 09:00

Zobaczcie, jak prezentuje się gadżet dla prawdziwych fanów najnowszej odsłony serii Resident Evil.

Nowa figurka Lady Dimitrescu z RE Village zachwyca rozmiarem i budzi grozę ceną

Zgodnie z zapowiedziami jeszcze w tym roku do Resident Evil Village trafi sporo nowości. Okazuje się jednak, że to nie jedyne atrakcje, na jakie mogą liczyć fani najnowszej odsłony popularnej serii horrorów. Z myślą o miłośnikach postaci Lady Dimitrescu firma Pure Arts przygotowała bowiem nową i imponującą figurkę wspomnianej wampirzycy. Gadżet zachwyca przede wszystkim rozmiarem, ale budzi też grozę swoją ceną.

Zgodnie z informacjami zawartymi w sklepie Pure Arts statuetka mierzy 89 cm (skala 1:4) i jest dostępna w limitowanym nakładzie 666 sztuk. Figurka może pochwalić się wymienną częścią, dzięki której posiadacze sami zdecydują czy Lady Dimitrescu ma straszyć ostrymi szponami, czy trzymać w ręku papierosa. Nie brakuje też możliwość zdjęcia kapelusza.

Jak wspomnieliśmy wyżej, cena figurki z pewnością odstraszy większość fanów wspomnianej postaci. Gadżet wyceniono bowiem na blisko 1500 dolarów, czyli ponad 7 tysięcy złotych. Zainteresowani mogą jednak składać zamówienia przedpremierowe w sklepie Pure Arts. Realizacja zamówień przewidziana jest na trzeci kwartał 2023 roku.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Village zadebiutowało na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S w maju ubiegłego roku. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Capcomu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Resident Evil Village – recenzja – w rumuńskiej wiosce dziś nie zaśnie nikt…

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!