Nowa faworytka do roli Abby w 2. sezonie The Last of Us. To ona mogła zagrać Ellie

Radosław Krajewski
2023/11/15 10:45
0
0

Aktorka może dołączyć do serialu, ale w innej roli, niż pierwotnie widzieli ją fani.

Po zakończeniu strajku aktorów wiele wytwórni chce jak najszybciej rozpocząć pracę nad swoimi produkcjami. Jedną z nich jest drugi sezon The Last of Us, do którego zdjęcia mają rozpocząć się już w styczniu. Ze słów Craiga Mazina z poprzednich tygodni wiemy, że do obsady wybrano już odpowiednią kandydatkę do roli Abby. Według Jeffa Sneidera casting wciąż trwa, ale twórcy chcą obsadzić Kaitlyn Dever, gwiazdę filmu Nie ocali cię nikt, który w ubiegłym miesiącu zadebiutował na Disney+.

Nowa faworytka do roli Abby w 2. sezonie The Last of Us. To ona mogła zagrać Ellie

Kaitlyn Dever wcieli się w Abby w drugim sezonie serialu The Last of Us?

Aktorka miała zachwycić twórców The Last of Us swoją ostatnią rolą w filmie Briana Duffielda. Dodatkowo Dever jest jedną z 71 osób, które na Instagramie obserwuje Craig Mazin. W przeszłości niejednokrotnie zdarzało się, że lista obserwowanych osób w mediach społecznościowych zdradzała późniejsze castingi. Niestety nie mamy dodatkowych poszlak, aby jednoznacznie sądzić, że tak też będzie tym razem.

GramTV przedstawia:

Kaitlyn Dever zagrała wcześniej w takich filmach, jak Bilet do raju, Rosaline, Lekomania, Niewiarygodne, Drogi Evanie Hansenie, Szkoła melanżu, Mój piękny syn, a także Detroit i Ostatni prawdziwy mężczyzna. Aktorka była jedną z faworytek fanów do roli Ellie. Ekranizacja The Last of Us powstała jednak za późno i twórcy poszukiwali młodszej aktorki do tej roli. Teraz Dever może mieć drugą okazję, aby jednak dołączyć do świata stworzonego przez Naughty Dog.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!