Nowa aktualizacja Lords of the Fallen już dostępna. Balans w trybie PvP i szereg poprawek

Patrycja Pietrowska
2024/03/18 08:45
0
0

Aktualizacja wprowadza prawie 30 zmian, między innymi w balansie rozgrywki PvP.

W październiku ubiegłego roku w ręce graczy trafiło Lords of the Fallen. Produkcja nie narzekała na brak zainteresowania i w niecałe 10 dni od momentu premiery na rynku sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. Teraz deweloperzy mają dla miłośników tytułu kolejną aktualizację, która wprowadza zmiany między innymi w balansie rozgrywki PvP.

Nowa aktualizacja Lords of the Fallen już dostępna. Balans w trybie PvP i szereg poprawek

Aktualizacja do Lords of the Fallen już dostępna do pobrania

Na platformie Steam deweloperzy odpowiedzialni za Lords of the Fallen umieścili nowy wpis związany ze zmianami, które zostały wdrożone wraz z aktualizacją 1.1.598. Łatka koncentruje się między innymi na balansie rozgrywki PvP, a także wprowadza kilka poprawek błędów, ulepszenia stabilności i interfejsu użytkownika. Lista zawiera prawie 30 zmian.
Jak przekazują twórcy, aby zwiększyć satysfakcję graczy w trybie wieloosobowym, skupiono się na balansie PvP. Redukcji o połowę doczekał się mnożnik obrażeń (0,5 na 0,25), z kolei zwiększono ogólny mnożnik obrażeń kłutych z 1,0 na 2,0 dla wszystkich broni z wyjątkiem UGS (1,0 na 1,25). Zmniejszono również obrażenia zadawane przez kuszę Harrowera Dervla o 66% i zbalansowano różne zaklęcia.
Dodatkowo aktualizacja wprowadza szereg poprawek w zakresie interfejsu użytkownika, a także błędów wizualnych. Zoptymalizowano również walkę z bossem Pieta oraz naprawiono błąd, który uniemożliwiał ukończenie gry. Poprawka 1.1.605 wyeliminowała ponadto buga, który mógł powodować awarie w trybie wieloosobowym.
Na zakończenie przypominamy, że Lords of the Fallen zadebiutowało na rynku 13 października 2023 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!