Nintendo nie ma w planach dodatku do gry Zelda: Tears of the Kingdom

Krzysztof Żołyński
2023/09/06 19:30
0
0

Nintendo poinformowało, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nie otrzyma żadnej dodatkowej zawartości.

Producent Zeldy, Eiji Aonuma, potwierdził tę decyzję, stwierdzając, że w świecie Tears of the Kingdom po prostu „zrobił wszystko”, co mógł. Także Hidemaro Fujibayashi, powiedział, że chociaż myślał już o tym, jaka powinna być „kolejna fajna przygoda” dla serii Zelda, nie wie jeszcze, jaką formę może przybrać.

Nintendo nie ma w planach dodatku do gry Zelda: Tears of the Kingdom

Tym razem nie planujemy wypuszczenia dodatkowej zawartości, ale dzieje się tak dlatego, że czuję, że zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby stworzyć gry w tym świecie. Po pierwsze powodem, dla którego wybraliśmy ten czas jako kontynuację poprzedniej gry, jest to, że uznaliśmy, że warto doświadczyć nowego rodzaju gry w tym miejscu w Hyrule. Jeśli taki powód się narodzi, może ponownie powrócimy do tego samego świata. – powiedział Aonuma.

GramTV przedstawia:

Zelda: Tears of the Kingdom wydana na początku tego roku, wspięła się na szczyt popularności. Fani oczekiwali rozszerzenia gry, bo doskonale pamiętali, że przygoda w Breath of the Wild została rozszerzona za pośrednictwem dwóch popremierowych dodatków.

Zelda: Tears of the Kingdom nie otrzyma dodatku

Prawdopodobnie Nintendo chce jeszcze spokojnie wydać wszystkie zaplanowane tytuły na tę generację Switcha. W kolejce czekają przecież Super Mario Bros. Wonder, nowy WarioWare, Super Mario RPG i Luigi's Mansion 2. Być może kolejne przygody Zeldy pojawią się wraz z premierą następcy ich obecnej konsoli. Coraz częściej mówi się, że nowa konsola pojawi się w przyszłym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!