Nine Sols to połączenie Hollow Knight i Sekiro. Zobaczcie pierwszy zwiastun gry

Mikołaj Ciesielski
2022/03/21 14:30
0
0

Deweloperzy ze studia Red Candle Games zaprezentowali graczom swoją kolejną produkcję.

Nine Sols to połączenie Hollow Knight i Sekiro. Zobaczcie pierwszy zwiastun gry

W piątek ruszyła kampania crowdfundingowa nowej gry studia Red Candle Games, które na swoim koncie ma m.in. Devotion. Najnowszą produkcją wspomnianego zespołu jest Nine Sols – ręcznie rysowana i bogata w fabułę platformówka 2D, której stylistkę twórcy określają jako taopunk. Do sieci trafił też pierwszy pełnoprawny zwiastun produkcji, który pozwala nam sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Deweloperzy z Red Candle Games informują na stronie kampanii, że czerpali inspiracje m.in. z takich tytułów jak Hollow Knight, Sekiro: Shadows Die Twice czy Katana Zero, a wspomniany trailer potwierdza te informacje. Zgodnie z zapowiedziami Nine Sols ma oferować rozbudowany system walki, który w dużej mierze będzie skupiać się na mechanice parowania ciosów oponentów.

Do końca zbiórki pozostało jeszcze 48 dni, ale Nine Sols zebrało już ponad 4 miliony dolarów, czyli blisko 150 tysięcy dolarów amerykańskich. Oznacza to, że zakładany przez twórców cel został osiągnięty, a sama zbiórka zakończy się sukcesem. Fani Hollow Knight i Sekiro: Shadows Die Twice mogą więc dopisać tytuł do swojej listy życzeń.

Na koniec warto dodać, że Nine Sols powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Nowa produkcja Red Candle Games ma pojawić się na wymienionych platformach w 2023 roku. Na dokładną datę premiery przyjdzie nam jednak jeszcze nieco poczekać. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun i dajcie znać, jak podobam Wam się nowe dzieło twórców Devotion.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!