Nightingale debiutuje we wczesnym dostępie. Baśniowy survival od weteranów BioWare

Patrycja Pietrowska
2024/02/20 14:25
0
0

Dziś premiera wczesnego dostępu Nightingale.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o udostępnieniu w sieci długiego fragmentu rozgrywki z Nightingale. Za produkcję odpowiedzialni są deweloperzy ze studia Inflexion Games, w którego skład wchodzą weterani BioWare. Tymczasem, zgodnie z zapowiedziami, tytuł debiutuje w ramach wczesnego dostępu.

Nightingale debiutuje we wczesnym dostępie. Baśniowy survival od weteranów BioWare

Nightingale debiutuje dziś we wczesnym dostępie

Dziś jest dobry dzień dla wszystkich zainteresowanych grą Nightingale. Tytuł zadebiutuje bowiem o godzinie 18:00 czasu polskiego w ramach wczesnego dostępu. Produkcję będzie można nabyć za pośrednictwem platformy Steam lub Epic Games Store. Jak przekazywali kilka dni temu twórcy, cena wyniesie 30 dolarów, czyli około 120 złotych.
Nightingale to gra PvE z otwartym światem, w którą można grać solo lub w kooperacji ze znajomymi. Buduj, twórz, walcz i eksploruj, przechodząc przez mistyczne portale do różnych niesamowitych i fantastycznych krain. – czytamy w opisie gry.
Nightingale ma znajdować się w Early Access przez około 9-12 miesięcy i nie zaoferuje polskiej wersji językowej. Warto również wspomnieć, że baśniowy survival powstał z myślą wyłącznie o komputerach osobistych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!