Niezniszczalni 4 na pierwszym plakacie. Nowe spojrzenie na pełną drużynę

Radosław Krajewski
2022/04/26 15:00

Z okazji CinemaCon zaprezentowano pierwszą grafikę z czwartej części Niezniszczalnych.

Od października ubiegłego roku trwają prace na planie Niezniszczalnych 4. Ostatnie materiały z produkcji filmu pochodzą jeszcze z listopada, gdzie mogliśmy zobaczyć Jasona Stathama w starciu z Iko Uwaisem, który wciela się w głównego antagonistę. Po wielu miesiącach oczekiwań nareszcie otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na tytułową drużynę.

Niezniszczalni 4 na pierwszym plakacie. Nowe spojrzenie na pełną drużynę

Podczas trwającego CinemaCon Lionsgate zaprezentowało pierwszy plakat Niezniszczalnych 4. Tym razem film będzie miał jedenastu bohaterów i ich sylwetki zostały umieszczone na grafice. Możemy więc zobaczyć bohaterów granych przez Sylvestra Stallone’a, Jasona Stathama, 50 Centa oraz Megan Fox. Niestety wciąż nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących fabuły filmu, ani też daty premiery.

GramTV przedstawia:

Reżyserem widowiska jest Scott Waugh, twórca Need for Speed z 2014 roku. W obsadzie znaleźli się: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Iko Uwais, Randy Couture, 50 Cent, Megan Fox, Levy Tran, Andy Garcia i Tony Jaa. Premiery Niezniszczalnych 4 możemy spodziewać się już w tym roku.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
26/04/2022 17:25

Iko Uwais i Tony Jaa :]