Jason Statham walczy z Iko Uwaisem na nowych zdjęciach z Niezniszczalnych 4

Radosław Krajewski
2021/11/08 16:35

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu Niezniszczalnych 4, na których zaprezentowano postać głównego antagonisty filmu.

Prace na planie czwartej części Niezniszczalnych rozpoczęły się na początku października. Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć Sylvester Stallone, Jason Statham oraz Megan Fox zaprezentowali się w swoich strojach. Niedługo później pojawiło się pierwsze nagranie, na których Stallone pokazał kultowy motocykl swojego bohatera. Pod koniec ubiegłego miesiąca do obsady filmu dołączył Iko Uwais. Aktor znany z dwóch odsłon The Raid wcieli się w głównego antagonistę Niezniszczalnych 4. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentującego złoczyńcę.Jason Statham walczy z Iko Uwaisem na nowych zdjęciach z Niezniszczalnych 4Postać o nieujawnionej jeszcze tożsamości zmierzy się w pojedynku z Lee Christmasem granym przez Jasona Stathama. Iko Uwais znany jest ze swojego wysokiego poziomu opanowania różnych sztuk walk, więc nic dziwnego, że jego postać będzie walczyć na gołe pięści przeciwko uzbrojonemu w nóż głównemu bohaterowi czwartej odsłony serii. Zdjęcia nie zdradzają zbyt wiele, poza tym, że prawdopodobnie pochodzą z finałowego starcia, gdzie Christmas bez pomocy swojego zespołu, będzie musiał pokonać antagonistę. Nowe zdjęcia z Niezniszczalnych 4 zobaczycie poniżej.

Reżyserem widowiska jest Scott Waugh, twórca Need for Speed z 2014 roku. W obsadzie znaleźli się: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture, 50 Cent, Megan Fox, Andy Garcia i Tony Jaa. Premiery Niezniszczalnych 4 możemy spodziewać się już w przyszłym roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!