Niespodziewana zapowiedź kolejnej gry z serii Detective Pikachu

Krzysztof Żołyński
2023/10/23 13:50
0
0

Informacja może być zaskoczeniem dla fanów, którzy spodziewali się raczej, że Detective Pikachu Returns jest pożegnaniem z serią.

Od premiery Detective Pikachu Returns nie minęły jeszcze dwa tygodnie, a firma The Pokémon Company zasugerowała, że powstanie kolejna gra z tej serii. W wywiadzie dla Famitsu, dyrektor zarządzający Creatures Inc, Hiroyuki Jinnai, powiedział, że seria może być rozwijana na inne sposoby.

Powrót średnio udany - recenzja Detective Pikachu Returns

Niespodziewana zapowiedź kolejnej gry z serii Detective Pikachu

To kończy historię Jinnai Tima, Pikachu i Harry’ego. Jednakże cały personel uwielbia także gadającego staruszka Pikachu, więc może będzie inny rozwój niż główna historia? Nie mogę w tym momencie składać żadnych obietnic, ale jeśli Detective Pikachu Returns zostanie dobrze przyjęty i będzie na niego duże zapotrzebowanie, będzie miejsce na spin-off.

GramTV przedstawia:

Przyjrzyjmy się więc przyjęciu Detective Pikachu Returns. Gra ma obecnie 66 punktów w serwisie Metacritic i jest to gorszy tytuł niż poprzednik, który zgarnął 71 punktów. Sprzedaż gry jest dość nierówna. Początek był bardzo dobry i w Wielkiej Brytanii, gra zajęła trzecie miejsce na listach przebojów sprzedaży wersji pudełkowych, ale później nowy Pikachu spadł na 22. Miejsce, odnotowując 70% spadek sprzedaży.

Detective Pikachu powróci jeszcze raz?

Powyższe wyniki nie wyglądają imponująco, ale trudno także przesądzać, co The Pokémon Company uzna za wystarczający powód dla powstania spin-offu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!