Nier:Automata już niedługo trafi na Switcha. Oto nowy trailer

DK
2022/08/24 13:50

Wideo prezentuje jedną z postaci w grze.

NieR:Automata trafiło do graczy w 2017 i jest obecnie dostępne na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł cieszył się ogólnym uznaniem i na pewno fani nie pogardziliby kontynuacją, niemniej twórcy już dawno zapowiedzieli, że jest to zakończony projekt. Nie wykluczało to jednak stworzenia portu na Switcha, o czym dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Teraz twórcy przypominają graczom o rychłej premierze NieR:Automata The End of YoRHa Edition na konsoli Nintendo, publikując trailer prezentujący postać 2B.

Nier:Automata już niedługo trafi na Switcha. Oto nowy trailer

W NieR:Automata wcielamy się w androidy 2B, 9S i A2 i walczymy ze złymi maszynami, broniąc ludzkości. Tytuł na pierwszy rzut oka wygląda na bezmyślny slasher z roznegliżowaną panienką, jednak szczęśliwie NieR ma swego rodzaju drugie dno. Produkcja jest pełna filozoficznych refleksji i nawiązań do popkultury – dlatego wielu fanów uznaje ją za “najbardziej niedocenioną grę w historii”.

Nier:Automata – data premiery na Switchu

Na "Pstryczku" NieR w wersji The End of YoRHa ukaże się już 6 października. Twórcy zapraszają do składania zamówień przedpremierowych – można to zrobić poprzez eShop Nintendo. Zainteresowanych odsyłamy na kartę gry w sklepie “czerwonych”.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!