Niepokojąca rosyjska ruletka hitem na Steam. Świetna sprzedaż Buckshot Roulette

Patrycja Pietrowska
2024/04/24 14:35
0
0

Mroczna, niezależna produkcja przypadła użytkownikom platformy Valve do gustu.

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy o świetnej sprzedaży Balatro – niespodziewanego hitu Steama, który podbił serca graczy. Okazuje się, że rewelacyjnym wynikiem może pochwalić się również inna, niezależna produkcja z „przytłaczająco pozytywnym” odbiorem na platformie Valve. Mowa o Buckshot Roulette, wciągającej i mrocznej rosyjskiej ruletce.

Niepokojąca rosyjska ruletka hitem na Steam. Świetna sprzedaż Buckshot Roulette

Buckshot Roulette sprzedało się w liczbie ponad miliona egzemplarzy

Buckshot Roulette to tytuł, w którym uzbrojony w strzelbę kaliber 12 gracz mierzy się w rosyjskiej ruletce z mrocznym oponentem. Intensywna rozgrywka w podziemnym klubie nocnym przypadła do gustu użytkownikom Steama – aż 95% z ponad 14 tysięcy opinii jest pozytywnych. Gra stworzona przez jednego dewelopera, Mike’a Klubnika, była wcześniej dostępna za pośrednictwem portalu itch.io, jednak na początku kwietnia trafiła na platformę Valve.

Gracze zachwalają przede wszystkim wciągającą mechanikę rozgrywki. Do gustu miłośnikom ruletki przypadła także muzyka i mroczny klimat produkcji. Ponadto pozytywne opinie zbiera styl graficzny.

Jak poinformował na Steamie twórca, Buckshot Roulette sprzedało się już w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Do sieci trafiło również krótkie wideo z okazji przekroczenia tego imponującego kamienia milowego. Ponadto deweloper przekazał, że trwają już prace nad trybem multiplayer, o który prosiła społeczność gry.

Zagraj w rosyjską ruletkę strzelbą kaliber 12. Wchodzi dwóch. Wychodzi jeden. Zagraj w kości o swoje życie. Powodzenia. – głosi opis gry.

GramTV przedstawia:

Buckshot Roulette jest dostępne na platformie Valve w cenie 9,99 zł. Gra zadebiutowała 4 kwietnia 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!