Nie wszystkie seriale DC Comics trafiły do kosza. Te tytuły wciąż są w produkcji

Radosław Krajewski
2022/08/10 16:00

Fani superbohaterów DC Comics będą mogli liczyć na co najmniej trzy seriale, które trafią do HBO Max.

Po fuzji Warner Bros. z Discovery doszło do wielu zawirowań w korporacji, które skutki odczuliśmy dopiero teraz. Niedawno firma skasowała gotowy już film Batgirl kosztujący aż 90 mln dolarów, a także zapowiedziała nową platformę powstałą na bazie HBO Max. Co więcej Batgirl nie była jedyną ofiarą zmian i do kosza trafiły również inne produkcje przygotowywane przez DC Comics, w tym Strange Adventures od Kevina Smitha. Fani zastanawiali się, czy taki sam los nie spotka seriali o Zielonej Latarni, Black Canary i Pingwinie. Na szczęście wszystkie te trzy projekty wciąż są w fazie rozwoju.

Nie wszystkie seriale DC Comics trafiły do kosza. Te tytuły wciąż są w produkcji

Jakie seriale DC Comics wciąż są tworzone dla HBO Max?

Pomimo licznych problemów serial o Zielonej Latarni wciąż powstaje. Rzecznik HBO Max powiedział serwisowi TVLine, że produkcja jest „bardzo żywa” i „zdecydowanie idzie do przodu”. Niestety wciąż nie znamy żadnych szczegółów produkcji, ale według ostatnich doniesień premiery nie powinniśmy spodziewać się przed 2024 rokiem.

GramTV przedstawia:

DC Comics wciąż opracowuje spin-off Ptaków Nocy z Black Canary. Potwierdziły to reżyserka Misha Green oraz aktorka Jurnee Smollett, wcielająca się w tytułową bohaterkę. Zagrożony nie jest także serial o Pingiwnie, nad którym pracuje Matt Reeves. Spin-off ostatniego Batmana jest w aktywnej produkcji i nic nie wskazuje na to, że Warner Bros. będzie chciało się pozbyć tego projektu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!