Nie czas umierać trafi do kin jeszcze w tym roku. Data premiery nowego Bonda

Maria Wawrzyniak
2021/08/23 18:15

Poznaliśmy dokładną datę światowej (oraz polskiej) premiery filmu Nie czas umierać, czyli najnowszego dzieła ze słynnym Jamesem Bondem w roli głównej.

Nie czas umierać, czyli najnowszy film z Danielem Craigiem w głównej roli Jamesa Bonda, otrzymało nową datę premiery. Światowy debiut dzieła ze słynnym Agentem 007 odbędzie się 28 września podczas uroczystości w Royal Albert Hall w Londynie. Wśród gości znajdzie się między innymi wspomniany aktor, a także reżyser (Cary Joji Fukunaga) oraz producenci (Michael G. Wilson i Barbara Broccoli). Na oficjalnej karcie filmu w serwisie Filmweb zaktualizowano również datę premiery w Polsce – Nie czas umierać trafi do rodzimych kin 1 października bieżącego roku. Oczywiście, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.Nie czas umierać trafi do kin jeszcze w tym roku. Data premiery nowego Bonda

Jak jednak podaje portal The Hollywood Reporter, powyższe wiadomości nie oznaczają koniec problemów. Universal Pictures, które odpowiada za premierę Nie czas umierać w kilku krajach, zdecydowało się przesunąć datę premiery produkcji w Australii z 30 września na 11 listopada. To może być dopiero początek – jak twierdzą dziennikarze, Universal Pictures może prawdopodobnie opóźnić wejście filmu do kin także w innych krajach. Z drugiej strony mamy jednak wytwórnię Metro-Goldwyn-Mayer, która jest bardzo zdeterminowana, aby Nie czas umierać zadebiutowało w terminie. Pozostaje już tylko czekać!

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!