Nicolas Cage powróci w kontynuacji jednego ze swoich największych hitów. Potwierdzono datę rozpoczęcia zdjęć

Radosław Krajewski
2023/12/06 13:00
0
0

Aktor będzie miał okazję ponownie wcielić się jedną ze swoich najlepszych ról w karierze.

W maju potwierdzono, że trwają pracę nad kontynuacją Pana życia i śmierci z 2005 roku. W filmie Nicolas Cage wcielił się w handlarza bronią Yuriego Orłowa, dla którego była to jedna z najlepszych ról w jego aktorskim dorobku. Po niecałych dwudziestu latach gwiazdor ponownie będzie miał okazję wcielić się w tę postać i to już w przyszłym roku. Potwierdzono, że prace na planie Pana życia i śmierci 2 rozpoczną się już za kilka miesięcy.

Nicolas Cage powróci w kontynuacji jednego ze swoich największych hitów. Potwierdzono datę rozpoczęcia zdjęć

Pan życia i śmierci 2 – Nicolas Cage wróci do roli w przyszłym roku

Wiodący producent filmowy Karim Debbagha podczas Festiwalu Filmowego w Marakeszu zdradził, że zdjęcia do filmu rozpoczną się w marcu 2024 roku i potrwają około 40 dni. Obecnie trwają poszukiwania odpowiednich lokalizacji w Maroku. Pozostałymi producentami Pana życia i śmierci 2 są Phillippe Rousselet, Fabrice Gianfermi i Nicolas Cage z ramienia Saturn Films.

GramTV przedstawia:

Historia opowie o Orłowie, który odkrywa, że ma syna Antona, który nie próbuje naprawić błędów swojego ojca, ale chce go przewyższyć. W tym celu prowadzi handel nie tylko bronią, ale również gromadzi armię najemników, posyłając ich do walk na Bliskim Wschodzie. Wywołuje to zaciętą rywalizację między ojcem i synem.

Za kamerą filmu Lords of War stanie Andrew Niccol, czyli autor pierwszej części. Premiery możemy spodziewać się w 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!