Netflix z kolejnym hitem. Projekt Adam jednym z najlepszych wyników otwarcia

Radosław Krajewski
2022/03/16 12:40

Najnowsza produkcja z Ryanem Reynoldsem podbiła Netflixa.

Netflix z kolejnym hitem. Projekt Adam jednym z najlepszych wyników otwarciaPlatforma przedstawiła listę dziesięciu najpopularniejszych produkcji z ubiegłego tygodnia. Bez zaskoczeń numerem jeden okazał się Projekt Adam, czyli najnowszy film Shawna Levy’ego, który obecnie rozmawia z Marvelem nad objęciem stanowiska reżyserii Deadpoola 3. Informacja z pewnością wzbudziła dodatkowe zainteresowanie megaprodukcją Netflixa, co przełożyło się na wysokie wyniki oglądalności w premierowy weekend.

Projekt Adam przez pierwsze trzy dni był oglądany przez ponad 92 miliony godzin. To trzeci najwyższy wynik oglądalności dla filmu na platformie. Lepsze otwarcie zanotowały jedynie Czerwona Nota z 148 milionami godzin oraz Nie patrz w górę z 111 milionami godzin. Tym samym film zapewnił już sobie miejsce w rankingu dziesięciu najpopularniejszych anglojęzycznych filmów Netflixa. Najpopularniejsze produkcje platformy notują jeszcze wyższą oglądalność w pierwszym pełnym weekendzie po premierze, więc pokonanie Enoli Holmes z 189 milionami godzin, która obecnie zajmuje ostatnie miejsce na liście, nie będzie wielkim problemem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
ldob
Gramowicz
16/03/2022 14:30

To dlatego, że na netfliksie NAPRAWDĘ ciężko jest znaleźć coś ciekawego, a Projekt Adam akurat jest przyjemny w oglądaniu.