Netflix skasował kolejny serial. Głośna produkcja nie otrzyma trzeciego sezonu

Radosław Krajewski
2022/12/14 14:45
0
0

Platforma w ostatnim czasie anuluje wiele swoich oryginalnych seriali.

Żadna oryginalna produkcja Netflixa, która nie stała się oglądalnościowym hitem, nie może czuć bezpiecznie. Niedawno platforma skasowała najnowszy serial Mike’a Flanagana, który postanowił przenieść się do Amazona, a przed kilka dniami informowaliśmy o jeszcze jednym serialu dla nastolatków, który nie doczeka się drugiego sezonu. Najnowszą ofiarą jest Warrior Nun, która to produkcja zadebiutowała na Netflixie w lipcu 2020 roku.

Netflix skasował kolejny serial. Głośna produkcja nie otrzyma trzeciego sezonu

Warrior Nun skasowany po drugim sezonie

Fani serialu długo musieli czekać na drugi sezon, który zadebiutował 10 listopada 2022 roku. Platforma nie zastanawiała się długo i już miesiąc później podjęła decyzję o skasowaniu serialu. Tym samym trzeci sezon nie powstanie.

Statystyki oglądalności drugiego sezonu nie były zbyt wysokie. Ciężko stwierdzić, czy produkcja nie zebrała wokół siebie dużej liczby widzów, czy też długi czas oczekiwania na nowe odcinki sprawił, że wiele osób zrezygnowało z dalszego oglądania. W premierowy weekend serial oglądano przez zaledwie 26,22 mln godzin, zaś w pierwszym pełnym tygodniu przez 27,74 mln godzin, żeby w kolejnych tygodniach całkowicie wypaść z pierwszej dziesiątki najpopularniejszych anglojęzycznych seriali Netflixa.

GramTV przedstawia:

Warrior Nun inspirowane było mangą o tym samym tytule. Historia opowiadała o 19-letniej dziewczynie, która budzi się pewnego dnia w kostnicy z tajemniczym artefaktem osadzonym w jej plecach. Wkrótce odkrywa, że jest częścią starożytnego zakonu, któremu powierzono walkę z demonami pojawiającymi się na Ziemi. Potężne siły reprezentujące zarówno niebo, jak i piekło, chcą ją znaleźć i wykorzystać do własnych celów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!