Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Netflix nie przestaje kasować swoich seriali. Ogłoszono kolejną anulowaną produkcję

Radosław Krajewski
2023/01/14 20:00

I kolejny serial nie doczeka się następnego sezonu.

W ostatnich dniach Netflix skasował swoje dwa oryginalne seriale animowany. Na kontynuację nie mogą liczyć fani Korporacji Konspiracji, a także uwielbianego przez widzów Martwego punktu: Paranormalny park. Tym razem pod netflixowy topór trafił aktorski serial Singiel w Nowym Jorku od twórcy Emily w Paryżu, Darrena Stara i Jeffreya Richmana, producenta Współczesnej rodziny.

Netflix nie przestaje kasować swoich seriali. Ogłoszono kolejną anulowaną produkcję

Singiel w Nowym Jorku skasowany przez Netflixa

Skasowanie serialu z Neil Patrick Harris w roli głównej nie jest jednak zaskoczeniem. Produkcja zadebiutowała 29 lipca ubiegłego roku, plasując się dopiero na szóstym miejscu najpopularniejszych anglojęzycznych seriali tygodnia na Netflixa z wynikiem 26,5 mln godzin. W kolejnym tygodniu serial całkowicie wypadł poza pierwszą dziesiątkę. Platformie nie pozostało więc nic innego, jak skasować nierentowną produkcję, która nie zdołała przyciągnąć widzów.

Twórcy serialu poznali decyzję Netflixa jeszcze pod koniec zeszłego roku. Star i Richman próbowali znaleźć nowy dom dla swojego serialu. Pierwotnie zainteresowana była sieć Paramount Global i Showtime, ale negocjacje z obiema firmami ostatecznie upadły.

GramTV przedstawia:

Singiel w Nowym Jorku opowiada historię Michaela Lawsona, który jest przekonany, że kontroluje całe swoje życie. Ma świetną pracę jako agent nieruchomości, wspierającą rodzinę, bliskich przyjaciół i kochającego partnera Colina, z którym spędził wspaniałe ostatnie siedemnaście lat życia. Jednak gdy w przeddzień swoich 50. urodzin Colin niespodziewanie wyprowadza się od Michaela, mężczyzna musi na nowo zmierzyć się z byciem samotnym gejem w Nowym Jorku.

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
15/01/2023 08:35
Spar1988 napisał:

pada i dobrze :) od lat powtarzam że to badziewie

Ależ nie ma co się cieszyć, mimo że podejmują sporo głupich decyzji to nadal są konkurencją dla reszty platform, a im mniejsza konkurencja tym gorzej dla konsumenta

Spar1988
Gramowicz
14/01/2023 20:11

pada i dobrze :) od lat powtarzam że to badziewie

dariuszp
Gramowicz
14/01/2023 20:08

Netflix tnie wydatki gdzie się da. Źle musi się tam dziać.