Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Jeszcze jeden serial skasowany przez Netflixa. Wysoko oceniana produkcja nie doczeka się kolejnego sezonu

Radosław Krajewski
2023/01/13 19:00

Platforma nie ma skrupułów nawet dla bardzo uwielbianych przez fanów seriali.

Najwyraźniej Netflix wciąż nie skończył robić porządków w swojej bibliotece oryginalnych seriali. Na początku tego tygodnia informowaliśmy, że platforma pozbyła się serialu animowanego Korporacja Konspiracja, którego drugi sezon był już w przygotowaniu. Serwis teraz podjął decyzję o anulowaniu kolejnej animowanej produkcji, tym razem skierowanej do dzieci.

Jeszcze jeden serial skasowany przez Netflixa. Wysoko oceniana produkcja nie doczeka się kolejnego sezonu

Kolejny serial animowany skasowany przez Netflixa

Martwy punkt: Paranormalny park zadebiutował w czerwcu ubiegłego roku, doczekując się drugiego sezonu już cztery miesiące później. Trzeciego już nie będzie, bo Netflix anulował dalsze prace nad uwielbianym przez widzów serialem. O decyzji platformy poinformował Hamish Steele, twórca serialu.

Cześć przyjaciele. Przez jakiś czas wstrzymywałem się z tą wiadomością, mając nadzieję, że uda nam się ją odwrócić lub zmienić, zrobić z tego coś dobrego. Ale niestety nie sądzę, że jest to teraz możliwe. Z ciężkim sercem muszę przekazać, że Martwy punkt został zakończony. Oczywiście nigdy nie chcieliśmy, aby tak się stało. W rzeczywistości zrobiliśmy pokój scenarzystów na trzeci sezon. Mamy gotowe scenariusze, projekty i zarysy. Zawsze planowaliśmy dać tym postaciom odpowiednie zakończenie, na które zasługują. Ale niestety, władza już ich nie chce – napisał Steele w oświadczeniu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Serial cieszył się dużym uznaniem wśród widzów i krytyków. Na Rotten Tomatoes Martwy punkt: Paranormalny park może pochwalić się 100% pozytywnych recenzji i 81% pozytywnych opinii od widzów. Najwyraźniej produkcja nie przyciągnęła do siebie zbyt wiele osób i Netflix nie był zadowolony z osiągniętej przez animację oglądalności.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!