Need for Speed Unbound z masą nowej zawartości. Nadchodzi aktualizacja Volume 2

Mikołaj Ciesielski
2023/03/16 12:10

Electronic Arts i Criterion Games prezentują nadchodzące atrakcje.

Need for Speed Unbound z masą nowej zawartości. Nadchodzi aktualizacja Volume 2

Już pod koniec stycznia informowano, że Need for Speed Unbound otrzyma nową darmową zawartość, a więcej szczegółów na temat wspomnianych atrakcji otrzymamy w marcu. Okazuje się, że firma Electronic Arts oraz deweloperzy ze studia Criterion Games nie rzucali słów na wiatr. Wczoraj doczekaliśmy się bowiem oficjalnej zapowiedzi aktualizacji zawartości zatytułowanej Volume 2, która zostanie udostępniona już 21 marca.

Need for Speed Unbound jeszcze w marcu otrzyma sporo nowej zawartości

Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomniany patch zapoczątkuje serię popremierowych aktualizacji przygotowywanych przez Criterion Games. Wraz z Volume 2 do Need for Speed Unbound trafią m.in. Lotus Emira Balmain Edition 2021 oraz niestandardowy Nissan Fairlady ZG 1971. Warto jednak podkreślić, że drugi z wymienionych samochodów dostępny będzie wyłącznie dla abonentów EA Play.

Gracze będą również mogli m.in. stawić czoła 40 nowym wyzwaniom codziennym i 15 nowym wyzwaniom, a także wziąć udział w nowych zawodach. Deweloperzy przygotowali bowiem:

  • 30 zawodów w ramach szybkich okrążeń
  • 4 nowe zawody wytrzymałościowe
  • 2 nowe listy w trybie Zadymy
  • 2 nowe listy wyścigów

Udział w nowych aktywnościach pozwoli graczom Need for Speed Unbound zdobyć nowe przedmioty kosmetyczne, w tym m.in. efekty jazdy czy pozy dla postaci. Nowości pojawią się również w trybie multiplayer, w którym użytkownicy będą wspólnie uciekać przed policją. Nadchodzące atrakcje zaprezentowane na zwiastunie, który znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Need for Speed Unbound dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Criterion Games, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Need For Speed Unbound – jazda po bandzie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!