Need for Speed: High Stakes odtworzone w Unreal Engine 5. Świetna robota fana

Krzysztof Żołyński
2024/06/20 22:00
0
0

W sieci pojawił się kolejny rewelacyjny film pokazujący klasyczną grę „zremasterowaną” przez fanów przy wsparciu Unreal Engine 5.

Na YouTube pojawił się film przedstawiający fanowski „remake” Need for Speed: High Stakes na Unreal Engine 5. Trzeba przyznać, że wszystko wygląda rewelacyjnie i klasyczna gra nabrała nowego blasku. Jeśli jesteście fanami oldschoolowych NFS, musicie koniecznie to zobaczyć.

Need for Speed: High Stakes odtworzone w Unreal Engine 5. Świetna robota fana

Need for Speed: High Stakes odtworzony w Unreal Engine 5

Jak twierdzi QuantumRez wziął na warsztat trasę Snowy Ridge i zrobił jej permanentny remake, czyli zrobił ją całkowicie od zera, a w swojej pracy nie wykorzystał żadnych modeli, tekstur ani efektów dźwiękowych z pierwowzoru.

Autor przyznaje, że nie dopracował jeszcze wielu szczegółów. Występują tu problemy z pojawianiem się drzew, oświetlenie i tekstury również nie osiągnęły jeszcze pełni możliwości tego doskonałego sinika graficznego. Za to mechanika jazdy wygląda bardzo dobrze.

GramTV przedstawia:

Trzeba też podkreślić, że twórca dokonał wszystkiego pracując samodzielnie i za to należy mu się szacunek. Jeśli projekt zostanie dopieszczony, może wyglądać naprawdę doskonale.

Need for Speed: High Stakes to wyścigowa gra wideo z 1999 roku stworzona przez EA Canada i EA Seattle, która została wydana na PlayStation i komputery PC. Jest to czwarta gra z serii Need for Speed ​​i kontynuacja Need for Speed ​​III: Hot Pursuit. Gra zawiera bardziej realistyczne elementy niż poprzedniczki oraz wprowadziła system zniszczeń, wpływający nie tylko na wygląd pojazdów, ale także na ich wydajność.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!