NBA 2K22 odłączone od serwerów i wycofane ze sprzedaży

Krzysztof Żołyński
2024/01/01 19:45
0
0

Jeśli zapomnieliście o tej dacie to przypominamy, że właśnie dzisiaj wyłączono serwery NBA 2K22, a gra znikła ze sprzedaży online.

Jeszcze w sierpniu pojawiła się pierwsza zapowiedź, że kończy się droga NBA 2K22. W listopadzie przypomniano o tym fakcie i wyznaczono termin, przypadający na sylwestrową noc. I tak się stało, wydana we wrześniu 2021 roku, gra koszykarska została odcięta od serwerów i wstrzymano jej sprzedaż online.

NBA 2K22 odłączone od serwerów i wycofane ze sprzedaży

We wspomnianym już sierpniowej zapowiedzi, 2K ujawniło jak przebiegnie cała operacja i co stanie się po krytycznej dacie.

NBA 2K22 odłączone od serwerów

Nadszedł czas, aby NBA 2K22 zostało wycofane 31 grudnia 2023 r. Od 1 stycznia 2024 r. ta gra nie będzie już dostępna w sprzedaży. Jeśli posiadasz już grę, nadal będziesz mógł ją ponownie pobrać i grać w trybach offline. Po tej dacie nie będzie już możliwości grania w gry wieloosobowe ani uzyskiwania dostępu do jakichkolwiek trybów gier online. MyCAREER i MyTEAM nie będą już dostępne i nie będzie już możliwości zarabiania wirtualnej waluty (VC). Chociaż nadal będziesz mógł korzystać z usług Play Now, MyNBA, The W i MyWNBA, wszelkie funkcje wymagające połączenia z serwerami 2K będą niedostępne. Obejmuje to tryb wieloosobowy, ligi online i udostępnianie społeczności. Dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności i mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się NBA 2K!

GramTV przedstawia:

Tuż po premierze, NBA 2K22 było dostępne na PC, PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X|S i Switcha. Następnie pojawiła się edycja o nazwie NBA 2K22 Arcade, przeznaczona na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Warto przypomnieć, że jeszcze w tym roku dowiemy się, kiedy dokładnie zostaną odłączone serwery 2K23.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!