Nathan Drake i Sully na zdjęciu z Uncharted. Nowe informacje o filmie God of War

Radosław Krajewski
2021/05/24 16:30
0
0

Sony Pictures udostępniło nowe zdjęcie z filmowych przygód Nathana Drake’a.

Nathan Drake i Sully na zdjęciu z Uncharted. Nowe informacje o filmie God of WarJedna z najbardziej oczekiwanych ekranizacji gier doczekała się nowego oficjalnego zdjęcia. Sony Pictures długo milczało na temat filmowej wersji Uncharted. Ostatnie zdjęcia otrzymaliśmy pierwszego dnia tego roku i od tego czasu studio nie podzieliło się żadnymi nowymi materiałami. Za sprawą artykułu w The New York Times możemy zobaczyć nowe ujęcie z produkcji. Zaprezentowano na nich Toma Hollanda jako Nathana Drake’a i Marka Wahlberga grającego Victora Sullivana. To pierwsze spojrzenie na obu bohaterów razem, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Nowe zdjęcie z Uncharted zobaczycie poniżej.

W planach Sony Pictures są również adaptacje Twisted Metal i Ghost of Tsushima. Studio odcięło się od plotek, według których pracują również nad ekranizacją God of War. Obecnie projekt o przygodach Kratosa nie znajduje się w produkcji. Niewykluczone jednak, że przy sukcesie Uncharted i innych filmowych i serialowych adaptacji popularnych marek PlayStation i God of War otrzyma kiedyś swoją własną ekranizację.

Przypomnijmy, że filmowy Uncharted nie będzie adaptacją historii znanej z gier, ale zupełnie nową opowieścią, rozgrywającą się na wiele lat przed pierwszą odsłoną cyklu. Twórcy chcą rozbudować uniwersum, pokazując jak młody Nathan Drake, stał się tym bohaterem, którego pokochały miliony graczy na całym świecie.

GramTV przedstawia:

Za kamerą Uncharted stanął Ruben Fleischer, reżyser dwóch części Zombieland oraz Venoma. Oprócz Hollanda i Wahlberga w obsadzie zobaczymy: Antonio Banderasa, Sophię Taylor Ali i Tati Gabriellę. Uncharted zadebiutuje dopiero 11 lutego 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!