Nowy Bond opóźniony, Uncharted nie w tym roku. Premiery ponownie przełożone

Radosław Krajewski
2021/01/22 10:40
0
0

Studia filmowe zaczęły wycofywać swoje premiery kinowe z wiosny. Niektóre filmy zostały opóźnione aż do przyszłego roku.

Nowy Bond opóźniony, Uncharted nie w tym roku. Premiery ponownie przełożonePech nie opuszcza branży filmowej. Po dwóch zeszłorocznych falach opóźnień produkcji przeznaczonych na ekrany kinowe, już na początku 2021 roku czekała na nas kolejna. Studia MGM oraz Sony Pictures ogłosiły nowe daty premier swoich tegorocznych hitów. Niestety niektóre z nich stały się przyszłorocznymi filmami, gdyż opóźnienia sięgają nie tylko do jesieni, ale również do lutego przyszłego roku.

Już wcześniej największe amerykańskie portale filmowe podawały, że MGM prawdopodobnie przełoży premierę najnowszej części Jamesa Bonda. Dzisiaj okazało się, że informacje były prawdziwe i Nie czas umierać zadebiutuje nie 2 kwietnia, ale dopiero 8 października 2021 roku. Film miałby mieć premierę w ten sam dzień, co Morbius od Sony należący do uniwersum postaci ze świata Spider-Mana. Wymusiło to na studiu ogłoszenie własnych planów filmowych na najbliższe miesiące. I tak Morbius z Jaredem Leto trafi do kin dopiero za rok, czyli 21 stycznia 2022 roku.

Na przyszły rok przełożono również filmową ekranizację Uncharted. Na przygody młodego Nathana Drake’a granego przez Toma Hollanda poczekamy do 11 lutego 2022 roku. Pierwotnie film miał zadebiutować w kinach 16 lipca 2021 roku. Przez tę decyzję opóźni się cała machina marketingowa produkcji, więc na pierwszy zwiastun zapewne poczekamy przynajmniej do tegorocznej jesieni.

Pozostałe filmy, na które poczekamy nieco dłużej, to Cinderella od Sony, która pomimo braku jakichkolwiek materiałów promocyjnych miała pojawić się w 5 lutego, teraz została przełożona na 16 lipca 2021 roku, oraz Piotruś Królik 2: Na gigancie, który pojawi się 11 czerwca 2021 roku, zamiast 2 kwietnia. Na czas nie dojadą również nowi Pogromcy duchów. Ghostbusters: Afterlife pojawi się dopiero 11 listopada 2021 roku, zamiast 11 czerwca.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej misji agent 007 musi wrócić z zasłużonej emerytury, aby pomóc staremu przyjacielowi Felixowi Leiterowi z CIA. Zleca mu uratowanie porwanego naukowca, która to misja okazuje się o wiele trudniejsza, niż mogłoby się wydawać i naprowadza Bonda na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną, nieznaną służbom technologią.

Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga, który zasłynął wyreżyserowaniem całego pierwszego sezonu Detektywa dla HBO. Jest również współtwórcą scenariusza wraz z Nealem Purvisem, Robertem Wade’em, Scottem Z. Burnsem i Phoebe Waller-Bridge. W obsadzie znajdują się: Daniel Craig, Ana de Armas, Rami Malek, Lashana Lynch, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Billy Magnussen oraz Jeffrey Wright.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!