Najbardziej leniwy build w Diablo 4 pozwala na zabijanie potworów bez grania

Radosław Krajewski
2023/06/08 15:30
0
0

Można zaoszczędzić sporo czasu.

Premiera Diablo IV już za nami i teraz gracze rozpoczęli pisanie swoich własnych historii w świecie Sanktuarium. Wczoraj informowaliśmy o dramacie pierwszego gracza z setnym poziomem postaci w trybie hardcore, który stracił swojego bohatera przez błąd serwera. Fani najnowszej gry Blizzarda chętnie dzielą się w sieci swoimi odkryciami, ale jeden z wątków szczególnie zwraca uwagę. Gracz o nicku WillyWanker pochwalił się na Reddicie nagraniem ze swojego buildu barbarzyńcy, dzięki któremu nie musi nawet grać, aby zabijać potwory.

Najbardziej leniwy build w Diablo 4 pozwala na zabijanie potworów bez grania

Ciernisty barbarzyńca w Diablo 4 pokonuje fale przeciwników bez ingerencji gracza

Komentujący szybko określili to jako „najbardziej leniwy build” postaci i rzeczywiście mają rację. Gracz nazwał swój build „Ciernistym barbarzyńcą 10/10”, dzięki któremu można poczuć się, jakby grało się postacią wyjętą wprost z superbohaterskich produkcji czy anime. WillyWanker na dowód zaprezentował film, w którym jego postać po prostu stoi, a atakujący przeciwnicy po chwili umierają, bez zadania przez barbarzyńcę ani jednego ciosu.

GramTV przedstawia:

Build jest wręcz stworzony dla osób, które muszą często odchodzić sprzed ekranu, bez konieczności przerywania rozgrywki. Co najważniejsze, jego stworzenie nie jest czasochłonne, ani zbyt wymagające. Kluczem do sukcesu jest uzbrojenie postaci w przedmioty Cierni i umiejętności, które automatycznie zadają obrażenia atakującym wrogom. Opłaci się również inwestowanie w obrażenia, szanse obszarowe, a także defensywne umiejętności, aby zminimalizować otrzymywane obrażenia. Gracz ujawnił również, że korzysta z naszyjnika, który leczy 64 punkty zdrowia na sekundę za każdego przeciwnika w pobliżu.

Gracze jednak donoszą, że build nie jest najlepszym rozwiązaniem do grania w trybie hardcore. Nawet na normalu nie sprawdzi się najlepiej w późniejszym etapie historii, w którym potwory będą zadawać zbyt duże obrażenia.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!