Fable zaprezentowane na Xbox Games Showcase 2024! Zobaczcie pierwszy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 19:55
3
0

Wiemy, kiedy możemy spodziewać się premiery nadchodzącej produkcji studia Playground Games.

Na Xbox Games Showcase 2024 nie zabrakło również Fable od Playground Games. W trakcie pokazu Microsoftu gracze mieli okazję zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki z nowej odsłony popularnej serii. Amerykańska firma ujawniła również, kiedy możemy spodziewać się premiery wspomnianego tytułu.

Fable
Fable

Fable z prezentacją rozgrywki na Xbox Games Showcase 2024

Zgodnie z przekazanymi informacjami Fable zadebiutuje w 2025 roku. Na dokładną datę premiery nowej produkcji studia Playground Games trzeba będzie jednak jeszcze nieco poczekać.

Jak to jest być bohaterem? W bajkowej krainie Albion to zależy wyłącznie od Ciebie. Wraz ze zbliżającym się mrocznym zagrożeniem Twoje wybory zmienią Albion na zawsze. – informuje opis gry na stronie Xbox.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto także przypomnieć, że gra powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Playground Games od momentu premiery będzie także dostępna w usłudze Xbox Game Pass.

Komentarze
3
Yosar
Gramowicz
10/06/2024 19:07

W tym czymś był zdaje się niezły pomysł na grę (zfajfułowaty lekko zgorzkniały ex-bohater) ale go zabito tą generyczną do bólu podfruwajką, która niczym się nie różni od tej z Forspoken, Flintlocka, tej gry Deck 9 która wyszła i o której wszyscy od razu zapomnieli itd itd..

Jeżeli nie zaskoczą czymś co nie wynika z tych trailerów to nie wróżę Fable powrotu na dłużej.

MisioKGB
Gramowicz
09/06/2024 22:08

Faktycznie ta babka wygląda dziwnie, ale gierka prezentuje się już całkiem spoko

dariuszp
Gramowicz
09/06/2024 21:09

Bohaterka dalej wygląda jak ktoś przed kim dzieci w nocy by uciekały. 
Trwa Wczytywanie