MultiVersus z prezentacją kolejnej postaci. Do gry trafi wkrótce Rick Sanchez

Mikołaj Ciesielski
2022/09/25 16:00
0
0

Darmowa bijatyka w stylu Super Smash Bros. doczeka się niebawem kolejnej grywalnej postaci.

MultiVersus z prezentacją kolejnej postaci. Do gry trafi wkrótce Rick Sanchez

Na początku września do grona grywalnych postaci w grze MultiVersus dołączył Gizmo z „Gremliny rozrabiają. Tymczasem już niebawem do dyspozycji graczy oddana zostanie kolejny bohater. Mowa tutaj oczywiście o Ricku Sanchezie z popularnej animacji Rick & Morty. Deweloperzy opublikowali krótki zwiastun, który pokazuje, w jaki sposób „nihilistyczny megageniusz” trafił na pole bitwy. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Rick Sanchez trafi wkrótce do MultiVersus

Zgodnie z informacjami dostępnymi na oficjalnej stronie gry, Rick będzie przedstawicielem klasy Mag i będzie mógł pochwalić się atakiem dystansowym. Niestety twórcy nie ujawnili jeszcze informacji na temat ruchów specjalnych wspomnianego bohatera. Nie wiemy też, kiedy dokładnie dziadek Morty’ego dołączy do grona grywalnych postaci w grze MultiVersus.

Nihilistyczny megageniusz i jedna z najbardziej poszukiwanych osób w galaktyce. Pochodzący z Ziemi naukowiec Rick Sanchez widział prawie wszystko, co rzeczywistość ma do zaoferowania. W towarzystwie swojego wnuka Morty'ego, dziesiątki razy ocalił galaktykę i kontinuum czasoprzestrzeni – czytamy w opisie bohatera na stronie gry.

Na koniec przypomnijmy, że MultiVersus dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja dystrybuowana jest w modelu free-to-play, ale w grze nie brakuje opcjonalnych mikropłatności.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!