MultiVersus z kolejną postacią. Do gry trafił Gizmo z „Gremliny rozrabiają”

Mikołaj Ciesielski
2022/09/09 09:25
0
0

Zwiastun z fragmentami rozgrywki prezentuje umiejętności nowego bohatera.

MultiVersus z kolejną postacią. Do gry trafił Gizmo z „Gremliny rozrabiają”

MulitVersus zaliczyło naprawdę świetny start. Nic więc dziwnego, że twórcy kontynuują rozwój produkcji i wzbogacają ją o nową zawartość. Nieustannie rośnie m.in. pula grywalnych bohaterów, do których dzisiaj dołączył Gizmo z „Gremliny rozrabiają”. Deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o debiucie nowej postaci i opublikowali zwiastun z fragmentami rozgrywki, w którym prezentują umiejętności sympatycznego stworka.

Gizmo z „Gremliny rozrabiają” dołącza do grona grywalnych postaci w MultiVersus

Gizmo jest przedstawicielem klasy Wsparcie i może pochwalić się dwoma ruchami specjalnymi, którymi są „Gizmo-a-go-go” oraz „Pieśń Mogwai. Na wyposażeniu bohatera znajdziemy również łuk, za którego sprawą gracze będą mogli atakować oponentów z dystansu. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i przekonajcie się, czym jeszcze Gizmo będzie mógł zaskoczyć swoich przeciwników.

Kiedy Gizmo dowiedział się, że jego złowrogi potomek Stripe został wciągnięty do bitwy o Multiwersum, natychmiast podążył za nim, aby go powstrzymać. Gizmo zawsze był bohaterem: bez względu na to, czy pomagał uratować Kingston Falls, zapobiec katastrofie w Clamp Center, czy też w innych przygodach z jego (zaskakująco długiego) życia, zawsze był obrońcą niewinnych. Ze swoim pudełkiem sztuczek i mistycznym śpiewem z pewnością rzuci się w wir pracy – zdradza opis bohatera na oficjalnej stronie gry.

Warto zaznaczyć, że wspomniany w powyższym opisie Stripe również dołączy niebawem do grona grywalnych bohaterów w MultiVersus. Niestety na ten moment nie wiemy, kiedy dokładnie złowrogi potomek Gizmo zostanie oddany do dyspozycji graczy. Z pewnością jednak pojedynek obu wspomnianych postaci będzie emocjonujący dla wszystkich miłośników filmów o Gremlinach.

Na koniec przypomnijmy, że MultiVersus dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja dystrybuowana jest w modelu free-to-play, ale w grze nie brakuje opcjonalnych mikropłatności.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!