MultiVersus pozwoli zachować graczom postępy poczynione w trakcie otwartej bety

Mikołaj Ciesielski
2022/06/08 14:40

Do sieci trafiły nowe informacje dotyczące nadchodzących testów darmowej bijatyki z postaciami firmy Warner Bros.

MultiVersus pozwoli zachować graczom postępy poczynione w trakcie otwartej bety

Zgodnie z zapowiedziami już w przyszłym miesiącu wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zapoznać się z MultiVersus – platformową bijatyką w stylu Super Smash Bros. od firmy Warner Bros. Interactive Entertainment – za sprawą otwartej bety. Kilkoma istotnymi szczegółami dotyczącymi nadchodzących testów podzielił się za pośrednictwem Twittera reżyser gry, czyli Tony Huynh.

Deweloper poinformował, że gracze będą mogli przenieść postępy poczynione w otwartej becie do pełnej wersji produkcji po jej premierze. Z pewnością ucieszy to użytkowników, którzy zamierzają spędzić z MultiVersus więcej czasu. Ponadto dowiedzieliśmy się również, że już w trakcie nadchodzących testów w grze pojawi się sklep, który był zamknięty podczas testów alfa.

Niestety reżyser nie ujawnił, kiedy ruszy otwarta beta MultiVersus. Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, wspomniane testy zaplanowane są na lipiec. Na kolejne szczegóły musimy jednak jeszcze nieco poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że MultiVersus zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Pełna wersja gry ma zadebiutować na rynku w tym roku, ale na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery. Zgodnie z zapowiedziami tytuł będzie dystrybuowany w modelu free-to-play, a także otrzyma wsparcie dla funkcji cross-play.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
08/06/2022 16:49

Zagrałbym bym już w ten tytuł. Oby tylko netcode był dobry.