Mortal Kombat 1 ze szczegółami na temat beta testów. Termin i dostępne postacie

Mikołaj Ciesielski
2023/07/28 12:35
0
0

Zamknięta beta dostępna będzie wyłącznie dla osób, które zdecydowały się złożyć zamówienie przedpremierowe.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun Mortal Kombat 1 prezentujący kolejne postacie. Okazuje się jednak, że to nie koniec wiadomości związanych z nadchodzącą produkcją NetherRealm Studios. Deweloperzy podzielili się bowiem szczegółami na temat zamkniętej bety, dzięki czemu poznaliśmy termin testów oraz dostępnych w ich trakcie bohaterów.

Mortal Kombat 1 ze szczegółami na temat beta testów. Termin i dostępne postacie

Mortal Kombat 1 wkrótce z zamkniętą betą. NetherRealm Studios dzieli się szczegółami

Okazuje się, że zamknięta beta Mortal Kombat 1 odbędzie się w dniach 18-21 sierpnia 2023 roku. Zgodnie z przekazanymi informacjami testy dostępne będą wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S, którzy zdecydowali się na złożenie zamówienia przedpremierowego.

W jakich bohaterów będą mogli wcielić się gracze? NetherRealm Studios poinformowało, że w trakcie zamkniętej bety do dyspozycji użytkowników zostaną oddani tacy wojownicy jak Liu Kang, Sub-Zero, Kenshi, Kitana, Johnny Cage oraz Li Mei. Podczas wspomnianych testów w roli postaci Kameo pojawią się natomiast Kano, Sonya, Jax i Frost.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!