Mortal Kombat 1 na nowym trailerze. Prezentacja kolejnych wojowników

Jakub Smolak
2023/07/22 17:00
2
1

Bohaterami najnowszego wideo są Li Mei, Tanya i Baraka.

Premiera Mortal Kombat 1 już majaczy na horyzoncie, dlatego fani powinni być przygotowani na to, że w najbliższym czasie będą wręcz bombardowani materiałami promocyjnymi. Tym razem deweloperzy z NetherRealm Studios oraz ekipa wydawnicza Warner Bros. Games oddali w ręce graczy trailer, na którym zaprezentowano trzech kolejnych bohaterów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym akcji wideo.

Mortal Kombat 1 na nowym trailerze. Prezentacja kolejnych wojowników

Bohaterowie Mortal Kombat 1 w akcji

Na najnowszym trailerze możemy zobaczyć, jak w na wirtualnych arenach będą radzić sobie Li Mei, Tanya i Baraka, ale przelotem pojawi się również kilka innych znanych twarzy. Trzeba przyznać, że pojedynki w Mortal Kombat 1 prezentują się dynamicznie i efektownie, a charakterystyczna dla serii brutalność jest na swoim miejscu.

Odkryj odrodzone uniwersum Mortal Kombat stworzone przez Boga Ognia Liu Kanga. Mortal Kombat 1 rozpoczyna nową erę w kultowej serii z nowym systemem walki, trybami gry i ruchami fatality! – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
22/07/2023 23:10

Co jak co ale Homelandera i Omni Mana to się nie spodziewałem.

dariuszp
Gramowicz
22/07/2023 18:26

Bardzo mi się spodobało jej fatality :-) Btw, warto wspomnieć że niby Kombat Pack wyciekł. Wg wycieku wojownicy którzy się pojawią są dość ciekawi:

  • ​Quan Chi - serio, chciałbym żeby wróciło jego fatality gdzie odrywa przeciwnikowi nogę i nią go okłada
  • Omni Man - z Invincible, zawsze mnie bawi skala siły w MK, Omni Man jest w stanie dosłownie zniszczyć planetę. 
  • Ermac
  • Peacemaker - tak, ten Peacemaker.
  • Takeda - z MK X
  • Homelander - z The Boys jakby ktoś nie kojarzył