Mortal Kombat 1 z prezentacją w tym tygodniu? Ed Boon znów bawi się z fanami

Mikołaj Ciesielski
2023/05/17 12:15
0
1

Szef NetherRealm Studios podgrzewa atmosferę wokół nadchodzącej gry z serii Mortal Kombat.

W zeszłym tygodniu jeden z branżowych insiderów poinformował, że nowa odsłona Mortal Kombat zadebiutuje na rynku jako Mortal Kombat 1. Opublikowany nieco wcześniej teaser sugerował natomiast, że NetheRealm Studios mogło zdecydować się na reboot serii. Tymczasem Ed Boon – szef wspomnianego zespołu – opublikował wiadomość, która wskazuje, że pełnoprawna zapowiedź nowego Mortal Kombat zbliża się wielkimi krokami.

Mortal Kombat 1 z prezentacją w tym tygodniu? Ed Boon znów bawi się z fanami

Mortal Kombat 1 może doczekać się w tym tygodniu prezentacji, a przynajmniej tak sugeruje Ed Boon

Boon udostępnił wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym zapowiedział, że „ten tydzień powinien być zabawny”. Na końcu wiadomości deweloper umieścił natomiast emotkę przedstawiającą smoka, która dość jasno sugeruje, że wspomniany post związany jest z marką Mortal Kombat.

Szef NetheRealm Studios nie podzielił się jednak żadnymi dodatkowymi informacjami. Wygląda jednak na to, że w najbliższych dniach doczekamy się pełnoprawnej zapowiedzi nowej odsłony serii Mortal Kombat. Fanom bijatyk nie pozostaje na ten moment nic innego, jak uważnie śledzić dalsze ruchy zespołu prowadzonego przez Eda Boona.

GramTV przedstawia:

Na koniec dodać, że Mortal Kombat 1 zmierza rzekomo na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowa odsłona popularnej serii bijatyk ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak znana.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!