Mortal Kombat 1 wycieka! Do sieci trafiła lista postaci i gameplay ze Switcha

Mikołaj Ciesielski
2023/09/06 13:20
2
0

Nadchodząca produkcja studia NetherRealm Studios nie prezentuje się najlepiej na konsoli Nintendo.

Kilka dni temu jeden z twórców Mortal Kombat 1 zapowiedział, że nadchodząca odsłona popularnej serii bijatyk to „dopiero początek” nowej historii. Do premiery nowej produkcji NetherRealm Studios zostały nieco ponad dwa tygodnie. Wygląda jednak na to, że niektórym graczom udało się uzyskać dostęp do wspomnianego tytułu. Do sieci wyciekły bowiem materiały prezentujące pełną listę postaci dostępnych w Mortal Kombat 1 oraz fragment rozgrywki z wersji na Nintendo Switch.

Mortal Kombat 1 wycieka! Do sieci trafiła lista postaci i gameplay ze Switcha

Mortal Kombat 1 wycieka do sieci. Pełna lista postaci i gameplay z wersji na Nintendo Switch

Jeden z użytkowników forum Reddit postanowił pokazać, jak Mortal Kombat 1 prezentuje się na Nintendo Switch. Krótki fragment rozgrywki zapowiada, że nadchodząca produkcja NetherRealm Studios nie prezentuje się najlepiej na wspomnianej platformie. Głównym problemem – o którym wspomina również sam autor nagrania – jest płynność animacji, która pozostawia wiele do życzenia. Wideo znajdziecie pod tym adresem.

Wspomniany użytkownik udostępnił także zdjęcie prezentujące wszystkie postacie dostępne w Mortal Kombat 1. Opublikowana fotografia została już usunięta z forum Reddit, ale obecnie można ją znaleźć m.in. na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter). Niewykluczone jednak, że wkrótce zniknie ona również ze wspomnianego miejsca, dlatego, jeśli chcecie się nią zapoznać, to radzimy się pospieszyć.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
06/09/2023 14:04

Ciągle te bejty z "Nintendo ma słabą grafę". No faktycznie duże zaskoczenie dla 6 letniej konsoli ze słabym hardwarem. Te konsole się kupuje dla innych walorów.

Niakadan
Gramowicz
06/09/2023 13:51

Gdzie tu niby Gameplay wow cutscenka  gry tylko to nie gameplay zaś artykuł bez sensu