Morbius otrzyma ważną scenę po napisach? Sony ujawni dalsze losy uniwersum

Radosław Krajewski
2022/03/21 15:50

Tym razem szczególnie warto będzie zostać w kinie nieco dłużej.

Premiera Morbiusa zbliża się wielkimi krokami. Film zadebiutuje w kinach już 1 kwietnia i według najnowszych przecieków wszyscy fani Spider-Mana szczególnie powinni oczekiwać pojawienia się nowej produkcji Sony Pictures na ekranach kin. Jak poinformował popularny scooper MyTimeToShineHello, Morbius w jednej ze scen po napisach zaprezentuje Spider-Mana, który będzie pełnił rolę głównego Pajączka w uniwersum.Morbius otrzyma ważną scenę po napisach? Sony ujawni dalsze losy uniwersumNie ujawniono żadnych szczegółów poza tym, że w historii nie pojawi się postać Spider-Mana, ale superbohaterowi poświęcona będzie jedna ze scen po napisach. Tym samym dowiemy się, którego z Pajączków Sony wybrało do swojego uniwersum. Przypomnijmy, że w Spider-Man: Bez drogi do domu widzieliśmy trzy wersje postaci: Toma Hollanda, Andrew Garfielda i Tobeya Maguire’a. Gdy Peter Parker Hollanda prawdopodobnie wciąż będzie obecny tylko w MCU, tak według plotek to Spider-Man Garfielda ma stać się głównym superbohaterem uniwersum Sony.

Podczas promocji swojego wielkiego hitu z zeszłego roku, Sony opublikowało materiał poświęcony właśnie Pajączkowi w wykonaniu Andrew Garfielda. Dla fanów był to znak, że studio zamierza nakręcić nawet trzecią część The Amazing Spider-Man. Niewykluczone, że głównym Spider-Manem z uniwersum Sony nie będzie Peter Parker, ale Miles Morales. W jednym z ostatnich wywiadów Will Smith przyznał, że jego syn Jaden wcieli się w popularną postać, którą widzowie od dawna chcą zobaczyć na ekranie. Wszystkie tropy prowadzą do Milesa Moralesa i jest możliwość, że debiut bohatera wraz z castingiem wcielającego się w tę postać aktora zostanie ogłoszony w Morbiusie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Film opowie historię Michaela Morbiusa, śmiertelnie chorego na rzadką chorobę krwi biochemika, który próbuje znaleźć lekarstwo na swoją przypadłość. Gdy jego ostatni eksperyment nie idzie po jego myśli, zaraża się tajemniczym wirusem, który przemienia go w wampira. Morbius coraz mniej przypomina człowieka, a coraz bardziej krwiożerczą i wygłodniałą bestię, która wykorzysta wszystkie swoje zdolności, aby dopaść kolejne ofiary. Dzięki nadludzkiej sile, zwierzęcemu węchowi i skrzydłom, staje się ogromnym wyzwaniem dla Spider-Mana, oraz każdego innego przeciwnika, który stanie mu na drodze.

Superprodukcję Sony Pictures wyreżyserował Daniel Espinosa, twórca Safe House, Systemu oraz Life z 2017 roku. W obsadzie znaleźli się: Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson oraz Michael Keaton.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!