Morbius na świetnym zwiastunie. Nowy film Sony z nawiązaniami do Venoma

Radosław Krajewski
2021/11/02 14:18

Sony Pictures udostępniło nowy zwiastun Morbiusa, czyli kolejnego filmu z komiksowego uniwersum bazującego na postaciach ze Spider-Mana.

Morbius to trzeci film z Sony's Spider-Man Universe, który powstaje obok Kinowego Uniwersum Marvela. W swojej serii Sony skupia się na postaciach antagonistów znanych z komiksów o Spider-Manie. Po ogromnym sukcesie finansowym Venoma 2: Carnage w kinach, Sony Pictures przygotowuje się do przyszłorocznej premiery swojej kolejnej superprodukcji. Wytwórnia na nowo rozpoczęła kampanię marketingową wokół Morbiusa, na pierwszy ogień udostępniając widowiskowy zwiastun z nowymi scenami. Nie brakuje w nim również odniesienia do Venoma, więc możemy spodziewać się spotkania obu postaci, w którymś z przyszłym filmów studia. Efektowny zwiastun Morbiusa zobaczycie poniżej.Morbius na świetnym zwiastunie. Nowy film Sony z nawiązaniami do VenomaFilm opowie historię Michaela Morbiusa, śmiertelnie chorego na rzadką chorobę krwi biochemika, który próbuje znaleźć lekarstwo na swoją przypadłość. Gdy jego ostatni eksperyment nie idzie po jego myśli, zaraża się tajemniczym wirusem, który przemienia go w wampira. Morbius coraz mniej przypomina człowieka, a coraz bardziej krwiożerczą i wygłodniałą bestię, która wykorzysta wszystkie swoje zdolności, aby dopaść kolejne ofiary. Dzięki nadludzkiej sile, zwierzęcemu węchowi i skrzydłom, staje się ogromnym wyzwaniem dla Spider-Mana, oraz każdego innego przeciwnika, który stanie mu na drodze.

Superprodukcję Sony Pictures wyreżyserował Daniel Espinosa, twórca Safe House, Systemu oraz Life z 2017 roku. W obsadzie znaleźli się: Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson oraz Michael Keaton. Morbius zadebiutuje w kinach 28 stycznia 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
BestWishForYou
Gramowicz
02/11/2021 14:44

Pozycja obowiązkowa! Jeszcze z Jaredem! STAR EYES!