Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin na fabularnym zwiastunie

Mikołaj Ciesielski
2021/05/21 09:50

Capcom wprowadza graczy w historię swojej nadchodzącej produkcji. Okazuje się również, że gra otrzyma polskie napisy.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin na fabularnym zwiastunie

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zbliża się wielkimi krokami, a Capcom regularnie dzieli się z nami materiałami i szczegółami ze wspomnianej produkcji. Jakiś czas temu mogliśmy przyjrzeć się m.in. turowej walce, natomiast wczoraj do sieci trafił fabularny zwiastun gry, który wprowadza nas w historię przedstawioną w Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Okazuje się również, że gra pojawi się na rynku także w polskiej wersji językowej.

Informacje na temat rodzimej lokalizacji można znaleźć na karcie produktu na platformie Steam, skąd dowiadujemy się, że nadchodząca produkcja Capcomu otrzyma polskie napisy. Niestety na ten moment nie wiadomo, czy na podobne udogodnienia będą mogli liczyć posiadacze Nintendo Switch. Wydaje się to jednak bardzo prawdopodobne, zwłaszcza że wydane niedawno Monster Hunter Rise, które dostępne jest obecnie wyłącznie na wspomnianej konsoli japońskiej firmy, także oferowało możliwość zabawy z polskimi napisami.

Na koniec przypomnijmy, że Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zmierza na komputery osobiste oraz konsolę Nintendo Switch. Premiera gry jest zaplanowana na 9 lipca bieżącego roku. Warto przypomnieć, że wspomniana produkcja jest kontynuacją Monster Hunter Stories, które pojawiło się na rynku w 2017 roku na konsoli Nintendo 3DS. W kontynuacji ponownie pojawi się także mechanika nawiązywania relacji z potworami, zwiększająca ich statystyki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!