Monarch: Dziedzictwo Potworów z nowym zwiastunem. Kolejni Tytani potwierdzeni

Radosław Krajewski
2023/10/14 17:00
0
0

Apple podzieliło się nowym zwiastunem swojego serialu ze świata MonsterVerse.

Już za miesiąc pojawi się Monarch: Dziedzictwo Potworów, czyli pierwszy serial z uniwersum MonsterVerse, do którego należy Godzilla oraz Kong. Produkcja zadebiutuje na Apple TV+ i właśnie otrzymała nowy zwiastun, który przedstawia cztery nowe bestie. Serial będzie wypełniony różnymi Tytanami i prawdopodobnie w Monarch zobaczymy Mother Longlegs, Camazotz, Typhon oraz Abaddon. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Monarch: Dziedzictwo Potworów z nowym zwiastunem. Kolejni Tytani potwierdzeni

Serial będzie opowiadał o wydarzeniach rozgrywających się po bitwie w San Francisco. Bohaterami będzie rodzeństwo, które pragnie odkryć tajemnice ich ojca i powiązania między ich rodziną a tajemniczą organizacją znaną jako Monarch. Ślady prowadzą ich do świata potworów i doprowadzają do żołnierza Lee Shawa. Korporacja obawia się, że posiadana przez Shawa wiedza może im zagrozić.

Showrunnerami produkcji są Chris Black (Rozdzielenie) i Matt Fraction (Hawkeye). Reżyserem pierwszych dwóch odcinków jest Matt Shakman (Wandavision). W obsadzie znaleźli się: gwiazdy Kurt Russell, Wyatt Russell, Anna Sawai, Kiersey Clemons, Ren Watabe, Mari Yamamoto, Anders Holm, Joe Tippett i Elisa Lasowski. Potwierdzono, że Kurt Russell i Wyatt Russell wcielają się w tę samą postać, Lee Shawa, w dwóch różnych okresach czasowych.

GramTV przedstawia:

Monarch: Dziedzictwo Potworów pojawi się na Apple TV+ już 17 listopada wraz z pierwszymi dwoma odcinkami.

Monarch: Dziedzictwo Potworów – nowy zwiastun

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!