Monarch: Dziedzictwo potworów otrzyma 2. sezon. Będą kolejne spin-offy Godzilli i Konga od Apple’a

Radosław Krajewski
2024/04/12 10:30
0
0

Platforma potwierdziła świetną wiadomość dla wszystkich fanów MonsterVerse.

Po efektownym zakończeniu pierwszego sezonu Monarch: Dziedzictwo potworów jasne było, że Apple TV+ planuje kolejny sezon swojego serialu z uniwersum Godzilli i Konga. Jednak na oficjalną decyzję musieliśmy czekać aż trzy miesiące. Na szczęście teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że produkcja powróci z drugim sezonem, ale to nie koniec dobrych wieści dla fanów MonsterVere.

Monarch: Dziedzictwo potworów otrzyma 2. sezon. Będą kolejne spin-offy Godzilli i Konga od Apple’a

Monarch: Dziedzictwo potworów – drugi sezon i nowe spin-offy

Legendary Entertainment podpisało z Apple nową umowę, która obejmuje nie tylko rozwój Monarch: Dziedzictwo potworów, ale również produkcję wielu innych spin-offów rozgrywających się w tym samym uniwersum. Niestety żadne szczegóły dotyczące nowych seriali nie zostały ujawnione.

Monarch: Dziedzictwo potworów pozostawiło niezatarty ślad w sercach, umysłach i wyobraźni widzów na całym świecie. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani faktem, że widzowie nie tylko będą mieli szansę doświadczyć jeszcze więcej emocji w drugim sezonie, ale także wyruszą w nowe, epickie podróże w nowych serialach rozwijanych w ramach MonsterVerse – powiedział Morgan Wandell, dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego w Apple TV+.

GramTV przedstawia:

Producentami wykonawczymi i showrunnerami drugiego sezonu Monarch: Dziedzictwo potworów będą Chris Black i Matt Fraction, którzy odpowiadają za pierwszy sezon. Niestety Apple nie ujawniło żadnych szczegółów dotyczących premiery nowych odcinków serialu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!