Minecraft Legends z przybliżoną datą premiery. Opublikowano też nowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2022/10/17 13:20
0
0

Zobaczcie, jak prezentuje się nadchodząca strategiczna gra akcji osadzona w świecie Minecrafta.

Minecraft Legends z przybliżoną datą premiery. Opublikowano też nowy gameplay

Jeśli czekacie na zapowiedzianą podczas czerwcowego Xbox & Bethesda Games Showcase grę Minecraft Legends, to mamy dla Was kilka interesujących informacji. W trakcie wczorajszego wydarzenia Minecraft Live zaprezentowano kinowy zwiastun stworzony na silniku produkcji, ale to nie koniec atrakcji, ponieważ twórcy ujawnili również, kiedy możemy spodziewać się premiery wspomnianego tytułu.

Minecraft Legends zadebiutuje wiosną 2023 roku

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Minecraft Legends ma zadebiutować na rynku wiosną 2023 roku. Niestety na dokładną datę premiery musimy jeszcze nieco poczekać. Na pocieszenie zaprezentowano jednak nowe fragmenty rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą sprawdzić, jak Minecraft Legends prezentuje się w akcji. Zarówno gameplay, jak i wspomniany wyżej kinowy zwiastun znajdziecie na dole wiadomości.

Odkrywaj piękną krainę, zarówno znajomą, jak i tajemniczą, pełną różnorodnego życia, bujnych biomów i bogatych zasobów potrzebnych do zbudowania struktur obronnych i pokonania inwazji piglinów. Zachęć nieoczekiwanych przyjaciół do tworzenia ważnych sojuszy i poprowadź ich w strategicznych bitwach, aby chronić ich dom. Podejmij walkę z piglinami, zanim ich zepsucie wywołane przez Nether pochłonie Nadziemie! – informuje opis gry na Steam.

Na koniec warto przypomnieć, że Minecraft Legends zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Produkcja w dniu swojej premiery trafi również do usługi PC i Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry dostępnymi na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!