Darmowa gra mobilna Mighty DOOM skradła serca graczy. Ogromna popularność

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/25 20:00

W tym tygodniu na rynku gier mobilnych zadebiutowało Mighty DOOM – darmowa produkcja szybko zyskała ogromną popularność.

Niedawno byliśmy świadkami premiery darmowej gry Mighty DOOM. Mowa o produkcji typu free-to-play przeznaczonej na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Szybko okazało się (podajemy za użytkownikiem Twittera o pseudonimie Klobrille), że tytuł podbił serca graczy na całym świecie i znalazł się na samym szczycie listy najpopularniejszych gier zarówno w sklepie Google Play (Android), jak i App Store (iOS). Jeżeli chcecie sami ją przetestować, możecie znaleźć bezpośrednie linki do sklepów poniżej.

Darmowa gra mobilna Mighty DOOM skradła serca graczy. Ogromna popularność

Mighty DOOM – darmowa gra mobilna

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
dariuszp
Gramowicz
26/03/2023 11:10

Ten trailer jest po prostu kiepski. Sama gra jest przyjemna. To taki Doom 2016 2D z paroma minusami i nie żartuję. 

Gracie sesje jak w jakimś roguelike. Przechodzicie poziomy, co 10 poziomów jest boss. Gracie do zabicia 5 bossa lub śmierci. 

Zabijając stwory zdobywacie poziomy za które można ulepszyć siebie, karabin i rakietnice.

Gra podobnie jak Doom 2016 wymaga odrobinę agresji. Można uciekać od przeciwników i ich zabijać ale wtedy nie odpalicie glory kills które Was leczą. Można się czasem wyleczyć pomiędzy poziomami jak spotkacie postać która Wam coś oferuje ale druga opcja to większy DMG a to zawsze lepszy wybór chyba że macie mało HP.

Nagrody za przejście to monety i przedmioty. Przedmioty ulepszamy za monety. Tak możemy zadawać większy DMG, mieć więcej HP itp co ułatwia nam życie.

Główny minus to fakt że my nie celujemy. Postać strzela do tego kto jest blisko. I zwłaszcza przy rakietnicy ma to swoje wady bo jak przeciwnik się ruszy to nie traficie. Wolałbym sam celować. Zwłaszcza jak widzę skupisko wroga koło wybuchowej beczki i nie mam możliwości w to strzelić. 

No i sama gra przyjemna. Dosłownie da się grać jednym palcem bo oprócz unikania pocisków przeciwników jedyne co robimy to odpalamy rakietę co kilka sekund.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
26/03/2023 03:21

Gra wygląda tak nędznie że aż bania ciśnie :P

Niakadan
Gramowicz
25/03/2023 22:26

Mi nie skradła gra wygląda strasznie ale no cóż typowe mobilki łatwo zarabia się na ślepych