Midsummer Studios to nowe studio twórców XCOM. Zespół rozwija symulator życia

Mikołaj Ciesielski
2024/05/15 10:00
0
0

Na czele zespołu staną Jake Solomon oraz Will Miller.

Kilku weteranów branży gier wideo postanowiło połączyć siły i stworzyć zupełnie nowy zespół. Mowa tutaj o Midsummer Studios, na którego czele – zgodnie z przekazanymi informacjami – staną Jake Solomon oraz Will Miller, czyli odpowiednio były dyrektor kreatywny i reżyser serii XCOM. W zespole nie zabraknie też kilku innych doświadczonych twórców.

Midsummer Studios to nowe studio twórców XCOM. Zespół rozwija symulator życia

Midsummer Studios to studio złożone z weteranów branży, które pracuje nad nowym symulatorem życia

Solomona i Millera wspierać będzie także Nelsie Birch, która jest współzałożycielką i dyrektorką operacyjną Midsummer Studios. W zespole na stanowisku producenta wykonawczego pracuje również Grant Rodiek – doświadczony deweloper, który przez kilka ostatnich lat rozwijał serię The Sims. Otrzymaliśmy już także pierwsze informacje na temat nadchodzącej gry nowego studia.

Najlepsze historie w grach są pisane przez graczy. W Midsummer tworzymy symulator życia skoncentrowany na dramacie współczesnego życia, w którym nasi gracze będą pisać znaczące historie, po prostu grając, a następnie dzielić się nimi ze światem – zapowiedział Jake Solomon, dyrektor generalny i kreatywny Midsummer Studios.

GramTV przedstawia:

Niestety nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych szczegółów na temat pierwszej gry Midsummer Studios. Solomon nie ujawnił bowiem ani tytułu produkcji, ani też terminu jej premiery. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak śledzić dalsze losy wspomnianego zespołu i nowego symulatora życia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!