Microsoft Flight Simulator – najnowsza aktualizacja może zachęcić Was do powrotu

Smolak
2022/03/25 07:30
0
0

A gdyby tak rzucić to wszystko, wsiąść w samolot i po prostu sobie pozwiedzać?

Do Microsoft Flight Simulator trafiła kolejna aktualizacja, która może sprawić, że znów złapiecie ochotę na zwiedzanie. Twórcy z Asobo Studio popracowali nad wieloma regionami, dzięki czemu doświadczenia płynące z ich eksploracji znacząco się poprawią. Na kolejną wycieczkę krajoznawczą możecie polecieć między innymi na Wsypy Kanaryjskie, Gibraltar, czy do Porto. O wszystkich wartych odwiedzenia miejscówkach dowiecie się z zaprezentowanego przez Microsoft wideo.

Dzięki aktualizacji możecie z perspektywy pilota obejrzeć masę ciekawych zabytków, które zostały lepiej odtworzone. Wraz z uaktualnieniem do gry trafiło też sporo dodatkowej zawartości i poprawek. Z pełną listą zmian wprowadzonych wraz z łatką oznaczoną numerem 1.24.5.0, możecie zapoznać się tutaj. Zaznaczam, że jest tego naprawdę sporo.

Przypomnijmy, że Microsoft Flight Simulator zadebiutowało 18 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych. 27 lipca ubiegłego roku gra została udostępniona na konsolach Xbox Series X oraz Series S. Zainteresowanych zapraszamy również do lektury naszej recenzji, którą znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!