Michael B. Jordan ocenia swoje szanse na powrót do Czarnej Pantery. Nie ma dobrych wieści

Radosław Krajewski
2021/05/04 12:50
0
0

Aktor wcielający się w złoczyńcę w pierwszej części Czarnej Pantery ocenił swoje szanse na występ w drugim filmie.

Michael B. Jordan ocenia swoje szanse na powrót do Czarnej Pantery. Nie ma dobrych wieściWczoraj Marvel opublikował rocznicowy film z zapowiedziami swoich filmów na najbliższe lata. Wśród nich nie zabrakło drugiej części Czarnej Pantery, która otrzymała podtytuł „Wakanda Forever”. Film zadebiutuje w kinach już 8 lipca przyszłego roku, chociaż wciąż nie jest gotowy scenariusz, ani też nie są prowadzone żadne przygotowania na planie. Cały projekt utrzymywany jest w tajemnicy, a przed twórcami niezwykle trudne zadanie, aby jednocześnie zastąpić i oddać hołd zmarłemu w ubiegłym roku Chadwickowi Bosemanowi, który wcielał się w tytułowego superbohatera. Grupa fanów od kilku miesięcy domaga się, aby nowym Czarną Panterą został Killmonger grany przez Michaela B. Jordana. Pomimo tego, że złoczyńca zginął pod koniec pierwszego filmu, to jego powrót byłby możliwy za sprawą multiwersum, które zostaną wprowadzone już w trzeciej części Spider-Mana. Teraz popularny aktor ocenił swoje szanse na powrót do serii. Niestety nie miał dobrych wieści dla fanów jego bohatera.

Jordan ostatnio był gościem u Siriusa XM w celu promowania swojego najnowszego filmu Without Remorse. Aktor został zapytany przez prowadzącego, jak ocenia swoje szanse na udział w Czarnej Panterze 2 w skali od 1 do 10. Gwiazdor nie ma zbyt wielkich nadziei, dlatego swój powrót do uniwersum ocenił na dwa punkty. Niewykluczone jednak, że jego udział w drugiej części owiany jest tajemnicą i ma zakaz zdradzenia jakichkolwiek szczegółów swojego powrotu do serii.

Nie chciałbym powiedzieć, że zero, ale wiesz co myślę? To tak, jakbyś wiedział, że nigdy nie mówi nigdy. Nie mogę przewidzieć przyszłości. Mam na myśli, że to Czarna Pantera 2. Więc postawię na dwa… wszystko co wiem, to że opracowują scenariusz, który będzie odzwierciedleniem wielu okoliczności i tragedii, z którymi musieliśmy sobie radzić w minionym roku.

GramTV przedstawia:

Za scenariusz i reżyserię Czarnej Panter 2 ponownie będzie odpowiadał Ryan Coogler. W obsadzie zobaczymy Lupitę Nyong’o jako Nakię i Letitię Wright jako Shuri i Martina Freemana w roli Everetta K. Rossa. W przygotowaniu jest również serial Wakanda, który rozszerzy świat znany z Czarnej Pantery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!